Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
11.4.2015 Písničkáři jsou takoví malí velcí básníci. Texty od Jakuba nejdou zrovna lehce sehnat, ale s jedinečnými sedmipalci se snad poštěstí. Curtains je další píseň, u níž mají věrní možnost nahlédnout pod pokličku. Vůbec profil Strangers in the City naskýtá plno zpestření, jako třeba žebříčky…
10.4.2015 Kdo byl včera v Praze a zmeškal vystoupení Mondkopfa, jednoho z vzkříšitelů francouzské elektronické hudby, nechť se kaje. Vyjma toho, že vystoupení probíhalo v rámci nabitého večera multižánrové akce Veřejný dům, …
8.4.2015 Znáte to. Propadnete albu kdoví proč, jaro, láska, Sufjan Stevens. Uteče to jako voda, s každou tou prázdnou sekundou přechodu k další skladbě zalapáte po dechu.
6.4.2015 Věrní už si zvykli - na alba Sufjana Stevense, na hranicích alternativní scény balancujícího snílka a rebela, se čeká. Stálo to čekání za to, mnozí už dnes zřetelně vidí jedno z alb roku.
5.4.2015 Dnešní song dne patří Patti Smith. Skladbu Easter najdete na stejnojmenném albu, které vyšlo v roce 1978 a pro Patti znamenalo konečně výraznější komerční úspěch. Pravda, mohl za to hlavně hit Because the Night, napsaný společně s Bruce Springsteenem.
4.4.2015 Bonbóny s příchutí Coca Cola, letadlo do Bulharska… Tak tohle je pravděpodobně ten úplně nejkratší song dne, který jsme vám kdy nabídli. A přitom – do těch sedmatřiceti sekund jako by se vešlo úplně všecko.
3.4.2015 Indie rock už se nám dost omrzel, ale co se nám neomrzí nikdy, to jsou důvtipné nápady. Jeden takový měla i ukrajinská čtveřice Brunettes Shoot Blondes. Hoši svou skladbu Knock Knock doplnili roztomilým videem, za něž se jim dokonce dostalo nominace na Berlin Music Video Awards.
2.4.2015 Jaké to je, čekat na debut osmnáct let? Plzeňská kapela madebythefire by mohla vyprávět. Jejich instrumentální post rock/math rock/art rock/co chcete ale nakonec přece jen dozrál do podoby bílého alba Budet (2013).
1.4.2015 It Was Triumph We Once Proposed… Songs of Jason Molina. Tak zní název EP, které Glen Hansard věnoval památce předčasně zesnulého písničkáře Jasona Moliny, vystupujícího taky jako Songs: Ohia.
30.3.2015 Osmibit, screamo, temná elektronika i kytara, zlost a zoufalost Gagarin neopouští. Tváří v tvář skepsi, zahnáni do existenciálního kouta, si nechávají mezi prsty propadat zbytky nadějí a po zjištění, že ani destruktoterapie nepomáhá, přijímají úděl.

71-80 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.