Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
19.12.2014 Na titulce nám k prvnímu letošnímu bilančínímu článku visí uhrančivý obrázek z filmů španělského surrealisty Luise Buñuela. A jestli jste to nevěděli, v Brně máme mezi tím houfem skupin také jednu věnovanou tomuto pánovi, hrající hymny, navíc pějící česky!
17.12.2014 St. Vincent má album roku, hlásá NME, a některé to nechává chladnými, když to slyšeli dva měsíce před koncem roku. Teď ale bělovlasá kráska vydala nový klip, v němž většinou stojí před onou bílou pláství. Střídá tváře, jak se vám líbí, a volá… em… k masturbaci.
15.12.2014 Blíží se čas Vánoc a je čas se uklidnit. Příznačná skladba pro rozloučení se s Ostře sledovanými songy pro letošní rok a příznačná také proto, že to byla má nejhranější skladba za posledních dvanáct měsíců, říká mé Last.fm.
14.12.2014 Inga Copeland ještě před nedávném táhla za jeden provaz s Deanem Bluntem. Letos však vydala svou sólovou prvotinu Because I'm Worth It; osm skladeb plných klaustrofobní elektroniky.
12.12.2014 Interpol se letos vyhrabali z popela, s povedenou pátou řadovkou El Pintor si napravili reputaci a obstojně se navrátili ke kořenům. Kytarista Dan Kessler si však v mezičase našel volno i na svůj nový sólový projekt Big Noble.
11.12.2014 Přijďte si pro adventní dávku mrazivé jesenické romantiky, Priessnitz zvou na svou vánoční šňůru. Mají v plánu celkem šest zastávek, hned zítra budou hrát v Plzni, pozítří na Kladně, v pátek třináctého v Praze.
10.12.2014 Čím větší je zima, tím víc to chce severského půvabu. Předkládáme tedy podmanivý balanc mezi smutkem a veselím, Islanďanku Sóley. Nevím, jak vy, ale my se topíme. Srdce nám obrůstá lišejníkem islandským.
8.12.2014 Literatura a hudba jdou k sobě. Tuší to i Petr Mezihorák, mladá debutující básnická krev, která zhudebnila několik svých básní do neučesané garážové podoby. Drsný Dotek popraskaného betonu je první popelavou vlaštovkou.
4.12.2014 Přehlídka animovaného filmu odstartovala. A do Olomouce se pomalu začínají sjíždět také hosté hudební. Audiovizuální experimenty obohatí už dnes ambientní projekt Makak, o afterparty se postará Dné. A v sobotu naši milovaní Lightning Glove.
4.12.2014 Instagramová kultura uhranula i takové snílky, jakými jsou Bratři Orffové. Sedm let se čekalo a sedm let se čekat bude, nejméně, věští někteří, a také my si myslíme, že po Orffech tady bude nějak prázdno. Bratři Orffové jen tak nevyvanou.

141-150 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.