Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
17.11.2014 Už v našich podzimních tipech jsem zmínil, že Harvey je pro mě skladba roku. Slyšel jsem ji minimálně stokrát a to jsem Alexe G objevil teprve před pár měsíci. A ani po takové náloži mě stále neomrzela, to mluví za vše, ne?
16.11.2014 V rámci našich týdenních tipů jsem v pondělí spekuloval, jestli je vůbec možné na vesmírného ambasadora Arcu tancovat. Samosebou šlo jen o takovou malou, neškodnou hyperbolu.
15.11.2014 Ženáči z vesnice začli notovat Pražákům a Magdaléně. Už včera jsme si připomenuli Mumford and Sons a jestli jste nestihli originál v Praze, stihněte ještě rychle koupit lístky na turné jejich věrné kopie drandící celé širé české luhy a háje. Kdo hledá, ten najde svetr s jelenem.
14.11.2014 Spadnout do sychravého houští a už se nezvednout. V nitru Llewyna Davise je loňský film bratří Coenů, kteří s příběhem cesty za hudebním nebem udeřili na vážnější a bolestivou strunu.
13.11.2014 Černošké cool se opět jalo destilovat. Včerejší narozeniny Itch My Hahaha napověděly dnešní Praze: máte se na co těšit. Hypnotizující tortura Shabazz Palaces, doba trvání víc než dvě hodiny. A roztomilý Serengeti? Deklamoval se i Sisyphus! A zpívalo se za Sufjana.
12.11.2014 Večer pro vraždící romantiky, tak se ohlašuje dnešní trojboj českých srdceryvců. V brněnském Sono centru, pyšnícím se nejlepší zvukou výbavou na hony daleko, pokřtí své album Mezi lopatky, sekundovat jim budou tamní Květy a seveřané Orffové.
10.11.2014 Křehce a nečekaně převratnou faunou provází Arca, producentské zátiší Alejandra Ghersiho, pravděpodobně čtyřiadvacetiletého Brita s venezuelskými kořeny, obklopeného superlativy a tajemstvím.
8.11.2014 Slyšíš to, Filipe? Obracíš se v hrobě? Neobracíš? Co si o tom myslíš? Poznal bys, že tyhle Žiletky ještě nedávno bývaly tvoje? Václav Havelka s Martinem Tvrdým nahráli desku, která se skládá z upravených verzí některých výrazných skladeb českého undergroundu.
7.11.2014 V pondělí jsme si v rámci Ostře sledovaných songů představili kanadské Slow Down Molasses jako malou ochutnávku showcasu Nouvelle Prague. Dnes probíhá první den festivalu a je nutné připomenout, že pódium bude patřit i českým kapelám.
6.11.2014 Dobří písničkáři rozhodně nevymřeli. Za pár dní u nás hraje George Ezra a při té příležitosti musím vzpomenout na loňský prosincový koncert Jakea Bugga, který se konal také v Lucerna Music Baru.

161-170 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.