Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
21.2.2012 Za necelý týden se s druhou řadovkou přiřítí britská formace Fanfarlo, která je často kritizována za vykrádání svých známějších kolegů z Arcade Fire či Beirut. Ačkoli na tom asi něco bude, není sporu o tom, že The Walls Are Coming Down je pořád více než povedený song.
20.2.2012 Nebýt osudného pátého května 1994, Kurt Cobain by dnes oslavil již pětačtyřicítku a tak si na jeho počest dáme jednu z písní z nejúspěšnějšího alba Nirvany Nevermind, které mimochodem nedávno oslavilo kulatou dvacítku.
19.2.2012 Je tomu rok, co byl svět na větvi z tehdy debutujícího producenta a písničkáře v jedné osobě, Jamese Blakea. A jak vidno, alespoň do této chvíle nezapadl a jeho album se hojně objevovalo ve výročních bilancích. Dejme si tedy jeho The Wilhelm Scream.
18.2.2012 Poslední dva žijící členové nejslavnější sestavy The Beatles vydali v uplynulých dnech nová sólová alba. Poté, co se Paul McCartney a Ringo Starr stali hrdiny našich článků, přidáváme jěště malou vzpomínku na léta minulá.
17.2.2012 Britská kytarovka The Kooks v září vydala své v pořadí třetí album, které dostalo název Junk of the Heart, a začátkem léta jej přijede představit na festivaly Rock for People a Pohoda. Z něj si dneska dáme singl Is It Me.
16.2.2012 Důvod k oslavě se vždycky najde. A když náhodou ne, dá se slavit i zpětně. Tak jako to dělá Sting, který na aktuálním turné slaví předloňské pětadvacáté výročí vydání své první sólové desky. Proč ne...
15.2.2012 Američtí punk-rockeři Rise Against u nás mají vcelku silnou fanouškovskou základnu. Snad se tedy alespoň někomu zavděčíme, když pro dnešek jako Song dne vybereme jejich Make It Stop (September's Children)...
14.2.2012 Když máme toho Valentýna, tak bychom si mohli dát něco zamilovaného. Třeba zamilovanou Lenku Filipovou. Česko-francouzská verze jedné z jejích nejnámnějších písní by mohlo být to pravé... ořechové. Nebo snad ne?
13.2.2012 Newyorská noise-popová dvojice Sleigh Bells brzy vydá své druhé album Reign of Terror, nástupce vcelku úspěšného debutu Treats z předloňského roku. Singl Comeback Kid budí zajímavá očekávání a stává se tímto dnešním Songem dne.
12.2.2012 Slovenský zpěvák Richard Müller nejenže před nedávnem vydal nové album Ešte, ale taky se rozhodl zopakovat své akustické turné, které vypukne koncem března. A tak to dneska bude pohoda, klídek, tabáček. Cigaretka na 2 ťahy.

931-940 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.