Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
1.4.2012 Co bychom to byli za hudební web, kdybychom opovrhovali nejpopulárnější a nejžádanější dvojicí na domácí scéně. Je jaro, příroda začíná rozkvétat (pokud zrovna nesněží) a výjimkou nejsou ani, jak by řekla paní Škopková, orchije. Ani ty bílé.
31.3.2012 Song dne od islandských post-rockových hrdinů Sigur Rós jsme měli před nedávnem, jenže mezitím stačili ohlásit novinku a představit pilotní singl. Důvod pro repete? Jasně! Eki Múkk z chystané desky Valtari.
30.3.2012 Švédský bard Kristian Matsson aka The Tallest Man on Earth před pár dny zveřejnil své plány na začátek letošního června, kdy se chystá vydat svou třetí desku There's No Leaving Now. Jeho předešlá nahrávka patřila k tomu nejlepšímu, co nám rok 2010 tehdy přinesl...
29.3.2012 A i dneska budeme pokračovat ve festivalovém duchu. Colours of Ostrava přivítá nejen Björk, Alanis Morissette, Bobbyho McFerrina, Rufuse Wainwrighta, Animal Collective nebo Antony & the Johnsons, ale taky čerstvě potvrzenou Janelle Monáe.
28.3.2012 Když už nám (a samozřejmě hlavně vám) Open Air Festival nadělil dvojici dalších headlinerů, rovnou toho využijeme a dnešní Song dne zasvětíme skotské popové písničkářce Amy Macdonald. Na živo v půlce srpna v Panenském Týnci. This is the Life.
27.3.2012 Čtvrtina letošního roku je již takřka za námi a tak lidé již pomalu začínají bilancovat, co zajímavého nám letošek, co se týče hudby, vlastně přinesl. Je to zatím slušný rok plný překvapení či se vám naopak do ruky nedostal žádný objev...
26.3.2012 Ve včerejších nočních hodinách jsme zase na nějakou dobu přesedlali ze zimního času na letní. Ne všichni však tuhle změnu kvitují s povděkem, viz například dnes již zesnulý pekař Stanislav Pecka, nejznámější to bojovník a odpůrce letního času.
25.3.2012 Pětašedesátku dnes slaví britská legenda Sir Elton Hercules John a já nemohu jinak, než pro tuto událost zvolit svou oblíbenou skladbu Tiny Dancer. Tentokráte za skromného doprovodu klavíru - takže vše nejlepší, Eltone!
24.3.2012 Takřka souběžně s podrobnostmi o chystané novince Beach House deska leakla. Budeme-li se však držet oficialit, vydání je naplánováno na 15. květen. Na YouTube kapela nabízí k poslechu skladbu Myth, která album Bloom otevírá.
23.3.2012 Jednu jarní už jsme si před pár dny dali - rozjuchanou od Tata Bojs. Teď se trochu zklidníme a vyhravíme se do Jeseníků (a samozřejmě taky Jeseníku) za kapelou Priessnitz.

891-900 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.