Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
5.4.2012 Danger Mouse je coby producent podepsán pod celou řadou úspěšných nahrávek posledních let. Úspěch ale zaznamenal i s projektem Gnarls Barkley, z jehož druhého, čtyři roky starého alba The Odd Couple pochází i náš dnešní Song dne.
4.4.2012 Šedesáté narozeniny by dnes oslavil kytarista Gary Moore. Přestože v loňském roce předčasně opustil svět, fanoušci na jeho hudbu nezapomínají. I proto dnešní výběr padá na jeho Still Got The Blues.
3.4.2012 Před měsícem vydal Bruce Springsteen své sedmnácté album Wrecking Ball a právě z něj pro dnešek vybíráme singl We Take Care Of Our Own. Hodí se také připomenout, že 12. července se americký zpěvák představí v pražské Synot Tip Areně.
2.4.2012 Dnešní výběr měl jednoduché kritérium: chtělo by to nějakou pohodovku. A docela dobře to splňují britpopoví Suede s jejich zřejmě největším hitem Beautiful Ones.
1.4.2012 Co bychom to byli za hudební web, kdybychom opovrhovali nejpopulárnější a nejžádanější dvojicí na domácí scéně. Je jaro, příroda začíná rozkvétat (pokud zrovna nesněží) a výjimkou nejsou ani, jak by řekla paní Škopková, orchije. Ani ty bílé.
31.3.2012 Song dne od islandských post-rockových hrdinů Sigur Rós jsme měli před nedávnem, jenže mezitím stačili ohlásit novinku a představit pilotní singl. Důvod pro repete? Jasně! Eki Múkk z chystané desky Valtari.
30.3.2012 Švédský bard Kristian Matsson aka The Tallest Man on Earth před pár dny zveřejnil své plány na začátek letošního června, kdy se chystá vydat svou třetí desku There's No Leaving Now. Jeho předešlá nahrávka patřila k tomu nejlepšímu, co nám rok 2010 tehdy přinesl...
29.3.2012 A i dneska budeme pokračovat ve festivalovém duchu. Colours of Ostrava přivítá nejen Björk, Alanis Morissette, Bobbyho McFerrina, Rufuse Wainwrighta, Animal Collective nebo Antony & the Johnsons, ale taky čerstvě potvrzenou Janelle Monáe.
28.3.2012 Když už nám (a samozřejmě hlavně vám) Open Air Festival nadělil dvojici dalších headlinerů, rovnou toho využijeme a dnešní Song dne zasvětíme skotské popové písničkářce Amy Macdonald. Na živo v půlce srpna v Panenském Týnci. This is the Life.
27.3.2012 Čtvrtina letošního roku je již takřka za námi a tak lidé již pomalu začínají bilancovat, co zajímavého nám letošek, co se týče hudby, vlastně přinesl. Je to zatím slušný rok plný překvapení či se vám naopak do ruky nedostal žádný objev...

887-896 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.