Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
1.5.2012 Byl pozdní večer – první máj – Večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, Kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech; Květoucí strom lhal lásky žel, Svou lásku slavík růži pěl, Růžinu jevil vonný vzdech.
30.4.2012 Už jen týdenní čekání zbývá fanouškům britských Keane. Nová deska Strangeland je na spadnutí, proto si tentokrát posvítíme na aktuální singl Disconnected.
29.4.2012 Přesně za měsíc, 29. května, vyjde písničkářce Regině Spektor šesté album s názvem What We Saw from the Cheap Seats. My si z něj pro dnešek na ukázku pustíme první singl All the Rowboats.
28.4.2012 Všechno nejlepší k dnešním narozeninám se sluší popřát Kim Gordon. Ač se to možná nezdá, bývalá manželka Thurstona Moorea, se kterým tvoří jádro momentálně si pauzu (?) dopřávajících Sonic Youth, má dneska 59 let.
27.4.2012 Podobně jako u nás Aneta Langerová, také polská Brodka se musela vypořádat s nálepkou "té vítězky z Idola". Poté, co předchozí deska sklidila ovace také u alternativněji laděných posluchačů, přichází s novým singlem, který se nese bez nadsázky v baroque-popovém duchu.
26.4.2012 Spekuluje se nad dalším možným reunionem, tentokrát britských legend The Smiths. Že snad prý na podzim. Uvidíme. Zatím berte směroplatně to, že dnešním Songem dne je How Soon Is Now?
25.4.2012 Huh? Tato citoslovná otázka se na člověka valí z bookletu nové desky space-rockových Spiritualized, která pod názvem Sweet Heart Sweet Light vyšla minulý týden. Dnešním Songem dne je téměř devítiminutový singl Hey Jane...
24.4.2012 Sólová deska Jacka Whitea je na světě. Vydání Blunderbuss, s níž bubeník, kytarista a zpěvák navazuje na nahrávky svých předchozích projektů v čele s The White Stripes, The Racounteurs a The Dead Weather, doprovází singl Sixteen Saltines...
23.4.2012 Dnes věnujeme Song dne netradičně hokejovým fanouškům - zatímco mistrovství světa již klepe na dveře, v zámořské NHL právě finišuje první kolo vyřazovacích bojů, jež je u nás letos nadměrně sledováno především díky účasti Jardy Jágra.
22.4.2012 Rádi songem dne oslavujeme návraty. Ten dnešní je symbolický pro hudební těleso, jehož návrat postřehlo pouze velmi malé obecenstvo. Před šesti lety vydala Sophie Michalitsianos pod pseudonymem Sol Seppy...

861-870 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.