Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
18.6.2015 Konečně zase nějaký videoklip, na který je třeba podívat se až do konce a ještě pak o něm s malátnou hlavou trochu přemýšlet. Nejen obrazový doprovod, ale svébytné umělecké dílo. Půvabné a zneklidňující zároveň. Barvy, chutě, vůně, doteky.
15.6.2015 Julinko je tajemné české duo, o kterém se toho zatím mnoho neví. Teprve včera zveřejnilo svou debutovou desku Hidden Omens, dosud nefunguje na žádných sociálních sítích, dosud se o něm nikdo nezmiňoval. Jisté je tak jen to, že vzešlo z pražských zákoutí.
14.6.2015 Monikino Kino před nedávnem vydali novou skladbu k dvacátému výročí organizace Asistence pro lidi s postižením. Příjemný letní duet opět srší vtipem a potěší nejen fanoušky Rád vařim.
10.6.2015 Lo/ve patří k dekadentnímu výkvětu z východu naší republiky. Co se stane, když se spojí s Ventolinem, který kdysi brousil dnes snad zapomenuté Kazety? Výsledný remix je apokalyptickou smrští, která z původních kytar taví tancovačku, kterou by měl vyvrcholit nejeden letní dj set.
8.6.2015 Ladě jsou svým způsobem stále skrývající se perlou v hutné, sazemi pošramocené Opavě. Vladimíru Mišíkovi se (jako v poslední době několika dalším) dostalo pocty formou alba, které připomene nadčasovost a představí nastalou proměnu.
1.6.2015 Vypadá to, že se letos s osobitými písničkářkami „roztrhl pytel“. A zatímco poslední léta tomuto žánru vévodili převážně muži, letos se síly vyrovnávají. Je pravdou, že Sufjan Stevens přišel s „folkovou deskou desetiletí“ a Father John Misty předvedl také brilantní dílo...
28.5.2015 Pět měsíců uniklo a kde nic, tu nic. James Blake patří mezi vyhlášené tvůrce na pomezí elektroniky a folku, přičemž oba žánry náležitě obohacuje. Touhle dobou mělo být jeho třetí album na světě, avšak Blake raději koncertuje.
25.5.2015 Na kontě už má tedy sice dvě alba a tenhle klip je nějaký ten měsíc starý, ale stále to vnímáme jako čerstvý vítr z Manchesteru. Vybavíte si ty industriální kulisy a Joy Division, že? Přičtěte k tomu St. Vincent.
23.5.2015 Ve strahovské Sedmičce dnes bude ponuro. Zavítají do ní totiž Disappears a jejich kovově chladné noisové kytary plné skličujícího palčivého šmirglu.
21.5.2015 Hekla je jedno z nejpodivnějších zjevení islandské písničkářské scény. Jako svůj hlavní nástroj si vybrala theremin a za jeho pomoci vytváří bizarní zvukové koláže, strašidelné a křehké zároveň, ozvěny z jiného světa.

41-50 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.