Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
27.4.2015 „Při každý otázce /slabika váží jak cihla,“ zpívá Dominik Zezula, jedna polovina post-hudby (toho času v tvůrčí pauze) ve svém novém projektu Děti mezi reprákama. Na singlu Co s malým Adámkem se podílí taky kytarista David Zeman (Kalle, Nod Nod).
24.4.2015 A pak že mezi Britem a Francouzem nemůže fungovat symbióza. Piano Interrupted je post-klasickou fúzi komorních klavírních pasáží a inteligentně introvertní elektroniky. Dvacátého května navíc naživo v olomouckém Jazz Tibet Clubu.
23.4.2015 Dnes je Světový den knihy a autorských práv. Zajděte si někam do knihkupectví a kupte si ke čtení nějakou krásu. Proč? Protože knihy mají dneska v Česku zelenou a v knihkupectvích dostanete 15% slevu!
22.4.2015 Cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné. Své o tom ví John Grant, nejupřímnější a nejsmutnější písničkář, jakého znám. Utajovaná homosexualita, vyděděnost, drogy, pozitivní HIV test, tím vším jsi prošel a tím vším dnes vychází i schází.
20.4.2015 Ludovik Material, enfants terribles slovinských klubů, kombinují elektroniku s přímočarou kytarovou dravostí a plní zloby, oddaní punkovým ideálům, burcují proti společenské apatii.
18.4.2015 Už 27. dubna přijde dánská kapela Mew s novým albem. Uvidíme, zda budou na jejich šesté studiové desce pojmenované + - převládat spíš plusy, nebo mínusy. Dosud zveřejněné singly, ať už Satellites nebo Water Slides, jsou někde na pomezí.
17.4.2015 Na chystané album oklahomských folkařů Other Lives už jsme upozorňovali nedávno. A dovolujeme si upozornit znovu, protože skladba, kterou vám dnes představujeme v songu dne, je dost návyková.
16.4.2015 Možná jsme příliš konzervativní, ale nějak se nám zdá, že by se The Tallest Man on Earth měl zase vrátit jenom k akustické kytaře. Nebo ne? Nové album Kristiana Matssona, pojmenované Dark Bird Is Home, vyjde už 12. května, tak uvidíme.
15.4.2015 Symbióza toho nejbritpopovějšího britpopu a asijské estetiky? To jsou (po dvanáctileté pauze!) noví Blur. Svou desku The Magic Whip nahrávali v Hongkongu a dost se to na ní podepsalo.
13.4.2015 Jako rusalka, která láká nezodpovědné mladíky do hlubin svého jezerního království, tak i Sóley z rozčeřené hladiny podmanivě pomrkává a jako návnadu přistrkuje novou skladbu Follow Me Down.

61-70 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.