Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
31.12.2014 Rok se s rokem sešel a já se opět rozplývám u projektu italského skladatele a německého industriálního eklektika. Loňský uhrančivý avantgardní hudební recitál Still Smiling se totiž letos dočkal pokračování v podobě EP Spring.
30.12.2014 Bylo by přímo hříšné opomenout také letošní počin pom pom žánrového chameleona Ariela Pinka. V indie popu září v tomto roce jako jasná hvězda vyvolávající diskuze a obdiv. Celé album je procházkou po Říši divů a One Summer Night vás zavede tam, kam jste se vždycky chtěli podívat.
29.12.2014 Pohádkovému popu, dětským sborům a refrénům jako vystřihnutým z raných MGMT ještě zdaleka neodzvonilo. Americké duo už se potýká s dospělostí na plné obrátky, tito mladí Noři ještě neztratili naivitu a bezstarostnost. Takové písničky jsou pořád potřeba.
28.12.2014 Dlouhá nekonečná jízda po americké dálnici nebo „jen“ evropské železnici. Jedete a vlastně nevíte, co vás čeká na konci cesty. Možná to bude americký happy end nebo probuzení ze snu. Hledáte štěstí a svobodu, abyste vše nakonec našli sami v sobě.
27.12.2014 Semleta opakovaným rozčarováním nad plytkostí lecjakých českých textů, nemohu mezi nejpoutavější skladby letošního roku nevybrat něco z tvorby Jakuba Čermáka. Jeho Rodinné album je plné krás, nad nimiž moje básnická duše plesá.
26.12.2014 Jste přeslazeni a rozněžněni vánočními koledami? Dovolujeme si nabídnout takovou malou léčbu šokem... Letošní nové album britské trojice Esben and the Witch jistě na svém obalu nemá rozervaného poutníka, který trochu připomíná slavný obraz Caspara Friedricha, jen tak náhodou.
25.12.2014 Tahle čtveřice to neměla lehké. Paradoxně. Na rozdíl od jiných, kteří první roky tráví ve zkušebně a hrají leda pro kamarády a maminky, Manon Meurt dostali šanci na pražském koncertě předskakovat My Bloody Valentine.
24.12.2014 Jak by zněly klasické vánoční koledy v podání Interpol, Bon Ivera, The xx, The National a dalších? Díky povedené parodii Adama Hornea si to můžeme představit.
23.12.2014 Další z velkých hudebníků opustil náš svět, Brit Joe Cocker podlehl rakovině plic. Připomeňme si jej jeho nejslavnější skladbou, předělávkou Beatles. V klasické Woodstock verzi.
21.12.2014 Vždycky mě bavilo se procházet starými deskami a číst v nich příběhy. To už se mi dnes u mých mladších oblíbených příliš nenaskýtá, a tak o Vánocích alespoň doma opět projdu ty tolikrát přečtené. Strangers in the City jsou v tomto ohledu mírnou záplatou, protože...

131-140 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.