Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
12.3.2015 Když už boříte hranice, zbořte je rovnou dvakrát. Jako Ólafur Arnalds. Ten se totiž odvážil překročit zažité pravidlo, že tvorba významných skladatelů se nechává pietně odpočívat, a s Alicí Sarou Ott reinterpretoval vybrané skladby Fryderyka Chopina.
11.3.2015 Ústečtí Nauzea Orchestra před necelým měsícem vydali nové album. Na své třetí desce, pojmenované Dobro, míchají češtinu, angličtinu a němčinu. A německo-anglický je taky singl Der Sonnenstaat.
9.3.2015 Pražské duo Mulholland Blue míří k intenzivnímu blues rocku a atmosféře zakouřené devadesátkové garáže. I přesto, že dosud vydali jen tři demo písně, lze soudit, že v klubech by se nemuseli koukat do prořídlých řad. Jejich hymničnost totiž strhává na první poslech.
8.3.2015 Jako uvnitř urychlovače částic. Tak se má cítit ten, jehož zasáhnou blesky MFO, umělecký pseudonym vizuálního umělce Marcela Webera, a tóny Bena Frosta, které muví samy za sebe.
6.3.2015 Tandem Kanda a Arca už spolupracuje nějaký ten rok, v únoru se k nám přiblížili berlínskou zastávkou Arcova turné, v dubnu je přitáhne rakouský hranice bořící Donau Festival. Jestliže nezaujmou jarní víkendy fajnšmekrů v Kremži, nabízí se ještě Colours of Ostrava a Pohoda.
4.3.2015 Selma v akademických a novinářských bilancích přišla docela zkrátka, příběh kolem Martina Luthera Kinga získal několik nominací na Zlaté Glóby i Oscary, proměnila však pouze jedinou, leč při obou cenách.
2.3.2015 Třaskavě nestálé je počínání Death Grips, jehož výsledky jsou nejinak neurvalé a nejednoznačné. Co byste čekali, když skupina ohlásí konec?
1.3.2015 S novou deskou se zítra vrací také Noel Gallagher a jeho High Flying Birds. Poslechněte si demo k čerstvému singlu The Dying of the Light. Na rozdíl od projektu Beady Eye, za kterým stojí Noelův bratr Liam, stojí tohle opravdu za pozornost.
27.2.2015 Modest Mouse už ze své blížící se novinky představili 4 skladby. Vykrádačka, nuda, zdánlivá nevýraznost. Avšak The Ground Walks, with Time in a Box, to je konečně trefa do černého. Šest minut slasti.
25.2.2015 Velká novinka. Interpol v Praze. Poprvé. V pátek se začnou prodávat lístky a po posledních zkušenostech z Lucerna Music Baru, tedy z koncertů Marka Lanegana či nadcházejícího José Gonzaleze (vyprodáno) raději neváhat.

91-100 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.