Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
6.7.2015 Doherty a Barât zase spolu? Tomu, že The Libertines ještě někdy něco natočí, věřil asi málokdo. Ale převezli nás a servírují úplně nový singl Gunga Din, v němž je celá kapela v evidentně dobrém rozmaru. A Gunga Din zní přesně tak, jak má znít skladba očekávaná jedenáct let.
5.7.2015 Ventolina není nikdy dost. Pokud se trochu obáváte o jeho image, pokračujte tudy, pokud jste seznámeni, směřujte k novému albu. Z toho přichází i klip, který jsme už tak trochu avizovali, o nějž se mu postaralo studium The Rodina. Jedinečný rukopis!
4.7.2015 Zamáčkněte slzu a vyplujte na vodu, Abraxas vydali nový klip. „Natáčeli jsme v červnu v Praze a okolí. Najít lokality nebyl problém, ale jakmile člověk točí venku, je počasí vždy komplikace…"
2.7.2015 Po ránu by měl být jeden plný svěžesti, jako děťátko. Je indie pop, šmrncnutý dávkou elektra, pro holky? O holkách je tedy nejméně… Skladba pochází z debutového alba Morning české dvojice, která vzešla z dnes již neexistujících Rara Avis.
29.6.2015 Kdysi se u nás snad říkáválo, že se u nás zpívá málo česky, aby to bylo uvěřitelné, nebo moc anglicky, neboť to je přece bláhové. Dva si s tím hlavu nelámali, natož s těžko dohledatelným názvem, a servírovali hudbu bez ohledu na posluchače, prapodivnou směsici, zhudebněné myšlenku poetismu.
28.6.2015 Jestli vám přijde, že tomu chybí šťáva, asi nebudete sami. Když jsme se skupinou bavili na Chee Chaaku, byla podobně na rozpacích. Ale živě se do toho tahle trojice pak obořila takovým způsobem, že jsme vzápětí zapomněli a mě si v sekundě získali.
26.6.2015 Co by ne! Pokud jste stále nestihli i námi doporučovanou Barvu granátového jablka, nyní vám k tomu dáváme další vodítko: Nicolas Jaar (Darkside) své nedávné album, oprášený soundtrack, naservíroval zdarma ke stažení.
24.6.2015 Dlouho jsme si přáli mít v Česku festival, za který bychom se z různých důvodu nemuseli stydět. A dlouho tady byly víceméně festivaly, které z nějakého důvodu vyvolávali pocit studu (snad kvůli zaprodání), i když třeba někdy ne doslova (snad kvůli grantům).
22.6.2015 Tklivý pop s poetickým názvem, který upoutá jak netypickým příslovečným zvoláním, tak zdvojeným písmenem. Dalekko jsou dvojice, živě nabývající hutnějších, apokalyptičtějších rozměrů. Pavel Sajner a Džian Baban se potkali v pravý čas a svůj debut Neběžel jsem tudy? vydali na počátku roku.
19.6.2015 Léto = Beirut. Nenechejte se odradit názvem skladby, navzdory neustále provolávanému "no no no" zní stejně vesele jako ostatní kousky od téhle americké kapely. No No No je první singl z chystané desky, která vyjde 11. září.

31-40 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.