Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
23.2.2015 Letošní druhotina amerického písničkáře Joshe Tillmana (Father John Misty) získává jen ty nejlepší ohlasy. Množí se názory, že I Love You, Honeybear je tím, čím byla pro loňský rok nahrávka Benji od Marka Kozeleka.
20.2.2015 Trávil jsem včera intelektuální večer na německé existenciální filosofické opeře Pád Antikrista a v hlavě mi z ničeho nic vyvstal song pro dnešní den. Spojnice Německo–divadlo–existenciálno–hudba mne v duchu dovedla až k The Notwist.
19.2.2015 Temná a svůdná elektronická diva Emika, Berlíňanka s českými kořeny, zkouší bádat v nových končinách. Nahrála totiž čistě instrumentální neoklasické album inspirované Leošem Janáčkem.
17.2.2015 Když vás předchází jedinečná pověst, můžete si dovolit velké věci. Třeba takové, že si jako první klub mimo Británii pozvete velkou naději moderní jazzové scény. Značte si: středa, 18. února, osmá večerní, Jazz Tibet Club, Olomouc.
16.2.2015 Hudební symbolistní avantgarda z nitra ryzí české přírody, extrahování nitek příběhů z opuštěných stop, myslivost nové generace, k níž není zapotřebí ani luk, ani kamizolu, ale jen nekonečně obrazotvornou mysl.
15.2.2015 Se začátkem února jsme završili ohlédnutí za těmi nejlepšími klipy jak za hranicemi, tak u nás. Brooklynská písničkářka Sharon Van Eeten přitom zapadla, a to je škoda.
14.2.2015 Tohle před nedávnem hrálo za pár korun Praze, v Meet Factory. Docela jsem si přál to vidět, neboť klipy jsou z kategorie trash pop, hudba eklektivní emo hardcore hip hop. Crossover, edice 2016. A nestalo se. Samplovat krákorající vrány mi přijde stále zajímavé. Je to nejspíš srandovní.
13.2.2015 Nějakou tu chvíli už se rojí zprávy kolem Westova nadcházejícího alba. Po undergroundovějším Yeezus známý provokatér zabrousí v zavedenějších vodách popu. Na novince s ním zapěje Paul McCartney, Rihanna anebo Sia.
12.2.2015 Lyrický příběh o hledání sebe sama, klip, který sám vypráví a jen nekopíruje slova textu. O křehké setkání dvou já se Gazdině Robě, ženoucí se svéhlavě do neštěstí, postaral Tomáš Bláha, stojící mj. v našem výběru nejlepších klipů. Také tento jarní, v neúplných barvách vykreslený
11.2.2015 Vesmírné křepčení. Cesta vlakem. You And I, další a neposlední přírůstek k nedávno vydanému albu. Konečně zábavná elektronika u nás? Hitovka vedle hitovky. Prolínání snímků ve spolupráci s magazínem Caroline Daily, o níž už byla řeč v našem výběru nejlepších klipů roku 2014.

101-110 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.