Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Slow Tension: Inner Fragments

4.8.2010 | Autor: Petr Korálvlastní náklad (44:14)
Tohle album by mělo být vybaveno varovnou přelepkou „NO VOCALS!“. Ale to nemyslím nijak ve zlém, jen coby upozornění neznalým. Severomoravská kapela Slow Tension totiž holduje čistě instrumentálnímu prog rocku. Občas se její počínání zvrtává až do sféry progresivního metalu (proč ne?), nicméně na desce nechybějí ani poklidnější skladby anebo aspoň jemnější, skoro až popově melodické úseky v nich, popřípadě jazzové vsuvky. A věřte, že každého přemýšlivého jedince poslech tohoto CD natolik uhrane, že mu tam absence zpěvu vůbec nebude vadit a vlastně ji ani nebude moc registrovat.
Instrumentální mistrovství této čtveřice je na úrovni, o jaké se většině zdejších mladých muzikantů může jenom zdát. Jenže nejde jen o to umět hrát – je taky třeba umět komponovat a aranžovat... a to Slow Tension také zatraceně dobře umějí! Klobouk dolů.

Zlatý hřeb: Delta Noise
Zní to jako: Dream Theater, Yes, Porcupine Tree, Transatlantic apod.


Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Slow-Tension-Inner-Fragments~04~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.