Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Škwor - Sliby & lži

2.12.2013 | Autor: Petr KorálSupraphon (41:02)
Na novém albu Škworu zůstává vše při starém. Skupina nadále píše písničky postavené na osvědčené kombinaci ostřejších slok a až na výjimky chytlavých, snadno zapamatovatelných refrénů, svůj kytarový sound koření tu více, tu méně samply (celkově však působí možná o něco „živěji“ než občas v minulosti) a už to, marná sláva, začíná zavánět rutinou a tak trošku „masovou výrobou“.

Zásadních inovací je minimum a jde spíš jen o - pravda, příjemné - detaily (třeba akordeon v písni Ráno). Na druhou stranu, ono to pořád vcelku funguje. Některé melodické nápady tu sice působí poněkud mdle nebo omšele, ale jindy skupina znovu potvrzuje svůj nemalý hitový potenciál. A že oproti dávným syrově metalovým začátkům je Škwor dneska de facto pop, byť s nabroušenými kytarami? No a? Však ono se i chápání komerčního metalu ve světě za tu dobu výrazně proměnilo...

Zlatý hřeb: Vidím svět prázdnej, My nejsme zlí
Zní to jako: prostě jako další deska Škworu

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Skwor-Sliby-lzi~02~prosinec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.