Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Psycho Radio: Metal City

4.2.2011 | Autor: Petr Korálvlastní náklad (56:00)
Jak charakterizovat dnešní produkci trojice Psycho Radio? Obtížně. Valivý těžkotonážní bigbít s výraznou „stoner“ příchutí? Možná... Ale na škatulkách přece až tak nezáleží, ne? Podstatnější je něco jiného.
V tomhle případě fakt, že novinka Psycho Radia je parádní jízda, třaskavý Molotovův koktejl vyrobený z poctivých rockových ingrediencí. A parádní je i mimořádně tvrdý zvuk nahrávky: studio Hacienda a Miloš Dodo Doležal na postu producenta odvedli neméně kvalitní práci jako skupina samotná.
Za pozitivní změnu, k níž u dosud spíš jen tušeně velice talentovaných severomoravských muzikantů došlo, na rozdíl od některých jiných recenzentů považuji i zdánlivě nelogický přechod od angličtiny k rodnému jazyku. České texty totiž vykazují řadu pozoruhodných momentů a s hudební složkou si navzájem nikterak nepřekážejí. Když to všechno sečteme a podtrhneme, vyjde nám jednoznačný závěr – Psycho Radio napodruhé vyrukovalo s nadmíru přesvědčivým počinem!

Zlatý hřeb: Metal City, Přístavní rváči
Zní to jako: moderní Black Sabbath

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Psycho-Radio-Metal-City~04~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 1

Karel K.  Konečně zaslouženě příznivá recenze

     
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.