Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Patheroye Roye: ...je to pryč

10.2.2011 | Autor: Petr KorálCecek Records (31:39)
Mladá jihočeská úderka přísahá na jednoduchý, přímočarý punk rock toho nejklasičtějšího střihu. Že její muzika prozatím není téměř ničím výjimečná a snadno ji lze zaměnit s desítkami jiných, obdobně zaměřených formací? To je bohužel pravda. Stejně jako to, že písničky z dílny Patheroye Roye jsou obdařeny občas poněkud přihlouplou anebo rádoby vtipnou slovní náplní či spíše výplní, jejíž humor dosahuje sotva úrovně 4. cenové skupiny (pozor, teď nemám na mysli kultovní teplický soubor FPB neboli Fourth Price Band).
Ale tak jako se nemá chválit den před večerem a žena dřív než bude po smrti (to je stará indiánská moudrost, a ne zákeřný tlach nějakého misogyna!), není ani fér někoho diskvalifikovat předčasně. Nikdo učený z nebe nespadl a řada melodických nápadů tohoto alba má takovou jiskru a přirozenou eleganci, že osobně budu docela zvědav na další vývoj této party.

Zlatý hřeb: Je to pryč, Generace
Zní to jako: Ramones, E!E aj.

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Patheroye-Roye-je-to-pryc~10~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 1

Fantomas  klišé a vata

     
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.