Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

PUNKHART / N*S*O*S: Punkhart vs. N*S*O*S

27.4.2008 | Autor: Petr KorálCecek records (44:04)
Tohle „splitko“ – neboli společné CD – dvou moravských kapel je opravdu příjemným překvapením. Věřte nevěřte, ale skate/pop/punk na hodně přesvědčivé úrovni se hraje i na východě naší republiky!
Hoši ze skupiny Punkhart jsou rození hitmakeři s melodickým darem snad od samotného Pánaboha. Sypat mimořádně chytlavé nápady z rukávu je pro ně zhruba stejně samozřejmé, jako dýchat vzduch nebo střídat spánek s bdělostí. A když zpívají anglicky (Shakespearův jazyk rovnoměrně střídají se svou mateřštinou), téměř slyšíte nějakou rozvernou a přitom energickou partu ze slunné Kalifornie, nikoliv z Valašského Meziříčí, odkud Punkhart pocházejí...
Ve srovnání s nimi už přerovští N*S*O*S natolik nadanými melodiky nejsou (třebaže i z jejich repertoáru na vás pár usměvavých hitůvek vykoukne), ovšem jejich písničky jsou zase – zejména po aranžérské stránce – rafinovanější, ne až tak přímočaré a „průhledné“. A také disponují o něco zajímavějšími, hloubavějšími texty.
Výsledek pomyslného souboje Punkhart vs. N*S*O*S tudíž dopadl nerozhodně 1:1.

Zlatý hřeb: Punkrock Hero (Punkhart)
Zní to jako: Bad Religion, Rancid, Pennywise apod.

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/PUNKHART-NSOS-Punkhart-vs-NSOS~27~duben~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.