Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Moby - Innocents

4.12.2013 | Autor: Lukáš NevolaLittle Idiot/Parlophone (64:18)
Moby přesídlil do L.A., věkově se blíží k padesátce a hudebně zraje s nadhledem i lehkostí. Novinka Innocents je svým způsobem „zase to samé“, ale zároveň je plná nových pohledů a radostně překvapivých drobností.

Pohodově uklidňující rámec písniček, které si na nic nehrají, obarvuje pestrá sestava pěveckých hostů (Cold Specks, Wayne Coyne, Skylar Grey), z nichž - nikterak překvapivě - působí asi nejosobitěji Mark Lanegan, jehož zamyšlený, vědoucí přednes v The Lonely Nights zavádí prosvětlenou desku až kamsi k branám projektu Soulsavers. Nechybí však ani euforické chorály (The Perfect Life), konejšivý trip-hop (The Last Day), decentní drama (Don't Love Me), tajemství dálek (A Long Time) a dalo by se pokračovat. Těžiště alba leží zhruba uprostřed (viz zmíněné příklady), jeho základní cíl, tedy navést posluchače do rovnováhy a vnitřního usmíření, ovšem funguje v celé, byť možná trochu moc velkorysé délce.

Zlatý hřeb: The Last Day
Zní to jako: uklidňující, ale vitální electro-pop

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Moby-Innocents~04~prosinec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.