Muzikus.cz homepage

Krucipüsk - Boombay

14.3.2014 | Autor: Michal Husákvlastní náklad (45:30)
Po tolika letech a deskách už Krucipüsk sotva někoho překvapí z hlediska zvuku i formy - což je zároveň nejlepší zpráva pro fanoušky. Nová kolekce Boombay přináší typický, okamžitě rozeznatelný (a prakticky nezaměnitelný), hravě rázovitý crossover, který partě kolem Tomáše Hajíčka báječně sedí.

V dobrém smyslu slova zábavné písničky s pořádnou dávkou energie, kterou kvinteto kočíruje s elegancí mazáckých muzikantských rutinérů. K tomu samozřejmě patří i nadsázka, hravost v aranžích i slovních hříčkách - ale na druhé straně samozřejmě také vážnější strunky, které dokážou pěkně ostře (byť třeba podprahově) štípnout. Přesto se zdá celkový pocit z alba o něco uvolněnější a pozitivnější - přinejmenším oproti předchozímu počinu Rodinnej diktát. Srovnání se nabízí i ohledně fyzického provedení; Boombay se svým macatým bookletem, vtipným designem a skvělými fotkami vyhrává na celé čáře.

Zlatý hřeb: Boombay
Zní to jako: hravě rázovitý crossover

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Krucipusk-Boombay~14~brezen~2014/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.