Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
19.8.2012 Jako bych se vrátil zpět v čase do let devadesátých, kdy vládl žánr zvaný crossover. Tuzemští Snail ducha té doby evokují velmi věrně, tehdy by s deskou jako je Hypersensitivity byli určitě senzací. Dneska jejich snažení působí kapku archaicky, ale v žádném případě nepatřičně.
17.8.2012 Good vibrations, summer weather, we’re back together, zpívají Plážoví chlapci v refrénu skladby Spring Vacation a toto souvětí dokonale vystihuje odkaz na klasický hit, důvod vzniku a radost, která čiší z každé noty této zbrusu nové desky, kterou by už málokdo očekával.
15.8.2012 Od prvních signálů o procitnutí spící kapely to k vydání „regulérního“ comebackového alba trvalo déle, než by leckdo možná předpokládal. Podstatné ovšem je, že se nakonec opravdu zadařilo.
13.8.2012 Zatímco někteří muzikanti tvoří v úleku ze stoupajícího věku čím dál více desek v čím dál kratších intervalech, Patti Smith na to jde s rozvahou. A tak lze říct, že během své takřka čtyřicetileté kariéry vydala „jenom“ jedenáct nahrávek. Tou poslední, z letošního června, je Banga.
11.8.2012 Pražáci Simple Muffin mají nápadů, že by to stačilo pro několik kapel, a půvabný smysl pro humor – už jen ten kouzelně trhlý průvodní dopis k albu…
9.8.2012 Hitový debut Linkin Park se svezl na dobové mánii kolem nu-metalu, ale svým naturelem skupina tíhla zjevně k mainstreamovějším formám rocku, popu a hip-hopu. Na dalších deskách...
7.8.2012 Bratislavská skupina Korben Dallas může posloužit jako další potvrzení často zmiňované teze, že slovenská pop/rocková scéna je v lecčems dál než česká…
5.8.2012 Neil Young je mužem dvou tváří: komornější (nepřesně označované jako „folkové“) a „rockové“, přičemž musím opět použít uvozovky, protože je to holt vždycky je a pouze Young – nadčasový a originální, vymaňující se z jakékoli škatulky.
3.8.2012 Zjevným trumfem zlínské trojice Mistake je mladistvá energie, která tryská z jejího přímočarého písničkářství. S trochou zjednodušení můžeme mluvit post-grungem říznuté rockové kytarovce.
1.8.2012 Ač tomůže zdát divně, Offspring dělají muziku, která už pochází doslova z jiného století. O tom ostatně rozpráví hned úvodní song The Future Is Now, věnovaný nostalgii za úplnými začátky kapely před bezmála třiceti lety.

271-280 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.