Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
9.3.2014 Další ze skrytých perliček kanadského metalového podhoubí, která v tomto případě opravdu stojí za pozornost. Kvinteto provozuje pestrou a dynamickou hudbu, jež snese zjednodušující nálepku progresivní metal,...
9.3.2014 Hudební svět Štěpána Smetáčka je rozmanitý a dokáže překvapit netušenou kombinací nálad a postupů. Své sólové nahrávky označuje za jakési sumáře příslušných životních období a otevřenost, svobodu i důslednost,...
21.2.2014 Mogwai se očišťují. U předchozího alba to člověk vycítil až během delšího poslechu, tentokrát je vše zřejmé už jen z názvu. Když se členové post-rockové kapely pustí naplno do elektroniky, často pomocí ní začnou vytvářet rozmanité ornamenty.
21.2.2014 Mladá pětice z Montrealu přináší na svém albovém debutu oldschoolový thrash metal, nebo spíše cosi, co hrály v první polovině 80. let kapely, které právě vznikající thrash objevovaly a vnášely jeho prvky do svého zvuku,...
21.2.2014 V Americe by o brilantního kytaristu z nitranské Šaľy usilovaly kapely z bluegrassové špičky, v Praze hrává pětačtyřicetiletý Norbi Kovács třeba s Ivanem Hlasem nebo triem Kybabu.
13.2.2014 Broumovské Imodium natočilo svou čtvrtou desku. Lídr Thom se svojí družinou na ní ukazuje, že je nejvyšší čas opustit zažité stereotypy o dětinském bigbítku prvoplánově opisujícím od Nirvany.
13.2.2014 Dozrál čas na další „bestofku“, jenže samotná kapela cítí, že se za poslední více dekádu neurodilo tolik munice, aby mělo smysl novou kompilaci „stavět“? A co takhle vydat znova tu samou co kdysi!?
4.2.2014 Kolowrat patří mezi to nejzajímavější ze slovenské alternativy. Možná i proto jsme na kolekci devíti skladeb, kterou vydavatel charakterizuje jako „popis každodenného zápasu“, čekali čtyři roky od předchozí řadovky Slnko je vo veži.
4.2.2014 Anglické trio vyrukovalo s novinkou Solitude rok po řadovce Independence. Temnou nahrávku v bookletu uvádí Sartrův citát: „Nepřítomnost, to je Bůh. Bůh, to je samota lidí.“ Čert ví proč však Kosheen zapomněli na jeho začátek („Mlčení, to je Bůh...“).
4.2.2014 Dokonce už i v našich krajích se v dnešní době objevují kapely, které se nemusejí stydět za označení pop. Jejich pop totiž obstojí v kontextu současného mezinárodního pojetí.

61-70 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.