Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
12.9.2012 Fanoušky milovaná Tarja na sólové dráze bez potíží zvládá balancovat mezi pompézním symfonickým metalem, přímočarým písničkovým rockem a klasickou hudbou. Přesto je z jejích kroků stále cítit určitá nejistota ohledně nasměrování repertoáru.
10.9.2012 Po koncepčních albech minulé dekády Ry Cooder točí písničkové, ale nikterak oddechové kolekce. Novinka Election Special je politikum stejně jako loňská řadovka Pull up Some Dust and Sit Down.
8.9.2012 Fiona je čudná, bláznivo tancuje, na foteniach plače, je obsedantne kompulzívna, dáva albumom nemožne dlhé názvy. A potom príde pieseň ako Daredevil a zrazu pred sebou máte Fionu sebaistú, nádhernú, hlbokú.
6.9.2012 Nervák Billy Corgan už dopředu hlásil, že jestli tato deska nedostane od fanoušků i kritiky odpovídající přijetí, bude jeho poslední. Člověk se tomu...
4.9.2012 Periphery z amerického Marylandu jsou výborným příkladem spojení „starého dobrého“ muzikantského řemesla a rozverné radosti z moderních trendů.
4.9.2012 Prvý náznak nového albumu zaskočil mnohých Regininých fanúšikov. Temná video lastovička All The Rowboats naznačovala značný posun od tradične roztomilých Regininých balád.
30.8.2012 I čtvrtstoletí od původního vydání Pavlíčkovy sólovky „skryté“ za volné sdružení přátel Stromboli bublá pod povrchem pestrého a přesto přirozeně působícího dvojalba protagonistova nespoutaná kreativita.
28.8.2012 Výběrovky, kompilace, raritky, tyto formáty nejlépe pasují k mániím předvánočního trhu, ale bestofka anglických Kaiser Chiefs ideálně poslouží i jako letní oddychovka.
27.8.2012 Fanouškům, kteří s ním vyrůstali, přináší novinka Serje Tankiana jednu dobrou, ale také jednu poněkud rozpačitější zprávu. Harakiri, textově inspirované zneklidňujícími přírodními jevy, z hlediska stylu a nálady inklinuje k „tradičnímu“ rocku a la System of a Down...
21.8.2012 Santana není pouze kytarový mág, jehož talent propukl v plné síle již na Woodstocku. Santana je především výborná kapela, kde vždy působili a do dneška působí muzikanti par excellence, jména jako Chester D. Thomson, Raul Rekow nebo Dennis Chambers.

261-270 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.