Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
23.2.2013 Sympaticky pracovitá pražská partička s americkým zpěvákem Mikem míří do světa! Svůj zdravě chytlavý, ale také důkladně promyšlený punk s keltskou příchutí a výrazným zvukem dud už Pipes and Pints opakovaně předvedli na britském Rebellion festu...
21.2.2013 V loňském roce se na české scéně objevilo hned několik nových jmen, která určitě za to stojí sledovat. Black Tar Jesus patří mezi ně. Pod tímhle jménem vystupuje Tomáš Kopáček...
20.2.2013 Přestože po návratu z turné k minulé desce byla Natasha Khan natolik vyšťavená, že dokonce zavolala Thomu Yorkovi, aby jí dal nějaký tip, čím se inspirovat při tvorbě nového alba, nedopadlo to vůbec zle. Pokud se ptáte, co jí Thom poradil, bylo to kreslení.
18.2.2013 Po čtyřech letech vyšlo z dílny české kapely Clou čtvrté řadové album. Do jaké míry svým názvem Old Dogs New Tricks definuje materiál, který obsahuje?
16.2.2013 Pražské snivě melancholické poprockové seskupení Luno v posledních třech letech opravdu nezahálelo a aktuální deska Zeroth je zachycuje v dosud nejotevřenějším rozpoložení.
14.2.2013 Myslí to ti tři chlapi vážně? Singlovka Madness je tak průhledná variace na I Want to Break Free od Queen, že jsem se musel smát a při kytarovém sólu už opravdu nahlas.
13.2.2013 A konec světa nakonec nebyl. Lidstvo už se zase zabývá jinými důležitými věcmi, celé to veliké očekávání je docela zapomenuto, ale něco po něm přece zbylo. Soundtrack. Soundtrack ke konci světa. Výborné album kladenské pětice Zrní.
11.2.2013 Ačkoliv „comeback“ někdejších britpopových premiantů Blur můžeme označit v nejlepším případě jako zdráhavý, jejich vystoupení má ohromnou sílu. Záznam Parklive vznikl v srpnu v Hyde Parku u příležitosti ukončení londýnské olympiády a osmdesátitisícový...
9.2.2013 Nezdá se to, ale od debutu Dylana mladšího a jeho kapely Wallflowers uplynulo již dvacet let. Za tu dobu soubor stihl vydat pouze šest desek, které mají stabilně vysokou úroveň, o čemž svědčí i již dvě sošky Grammy.
7.2.2013 V březnu 1989 v divadle Semafor naživo natočené, leč až po převratu vydané debutové album Jiřího Dědečka se konečně dočkalo CD verze. A ta ukazuje, že většina přítomných písní obsahově kupodivu „přežila“ až do dneška a je schopná fungovat i ve zcela jiném společenském kontextu.

201-210 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.