Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
22.3.2013 Vítěz televizní SuperStar Martin Chodúr dává zapomenout na mladistvé tápání v řadách skupiny Robson a přesvědčivě překonává i svou sólovou prvotinu Let's Celebrate.
21.3.2013 O partě Everything Everything jsem dosud věděl nothing nothing, takže abych mohl dostatečně předstírat erudici, zpytoval jsem chvíli strýčka Googla. Nuže, indierocková kapela z Manchesteru, to jsou mi věci.
21.3.2013 Kytarista Jesper Strömblad patří k nejvýraznějším figurám hlavní vlny tzv. göteborského melodického death metalu z půle 90. let. Nejenže založil In Flames a v letech jejich zrání byl určující kreativní silou, ale také mimochodem spoluvymyslel Hammerfall!
9.3.2013 Líbilo se mi už předchozí album Into the Swirl, ale materiál, který pražská progresivně metalová kapela Mindwork předestřela na novince Eterea, mi bez nadsázky vzal dech.
7.3.2013 Zlínští Draco Hypnalis překonali další dávku snad osudově předurčených komplikací, které je po celá léta provázejí, a dokončili svou třetí „regulérní“ desku. Znovu jde o velkoryse črtané, stopáží rozsáhlé skladby se základem v technickém death metalu...
5.3.2013 Nápadití Francouzi Zubrowska si už dobrých deset let udržují tu nejlepší pověst na poli experimentálního (a silně extrémního) rocku. Postupem let se jejich tvorba tříbí a vrství do stále členitější a výraznější podoby.
3.3.2013 Ač stále relativně mladík, doma v Texasu se s Garym Clarkem Juniorem musí už řadu let počítat jako s výrazným aktérem moderně bluesové scény. Po několika lokálně šířených nahrávkách nyní tento neokázalý „kytarový hrdina“ vyráží dobýt svět.
1.3.2013 Ať si o bárce jménem Helloween myslíte cokoliv, musí se nechat, že už dokázala zdárně překonat řadu zrádných útesů a mělkých vod. Přestála několik zásadních personálních změn a dnes je značka Helloween zárukou jistoty.
27.2.2013 Pražský koncert Coldplay z turné Mylo Xyloto byl velkou událostí. Možná ještě víc vizuální než hudební a ti, kdo jej nemohli vidět na vlastní oči, teď mají příležitost ochutnat ten obrovský vodopád barev, který se na diváka valí ze všech stran.
25.2.2013 Elektrometaloví Pražáci Minority Sound od předchozí desky Analysis vyrostli. Materiál zdobí v rámci všudypřítomné ponuré apokalypsy přece jen rafinovanější paleta nálad, songy mají pevnější základy, výraznější nápady, muzika celkově prokoukla zvukově…

191-200 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.