Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
14.5.2013 Vees. Že je ještě neznáte? Českobudějovický indie rokenrol (jak to sami pojmenovali), talent napsat chytlavé písně a věkový průměr asi 16,5 roku. Jejich první EP Johny Moon byla přesně mířená facka všem těm kapelám, které zrovna hrály na kytary jen proto, že to bylo in.
14.5.2013 Pracovitý chlapík, tenhle Dave Grohl. Kromě aktivit s Foo Fighters se nedávno pustil i do režie a představil dokument Sound City o stejnojmenném kalifornském studiu, které psalo historii amerického rocku i popu v dobách před ProTools a podobnými mašinkami.
14.5.2013 Šestice z norského Stavangeru před třemi lety nadchla na svém eponymním debutu nespoutanou míchanicí špinavého stoner/rock'n'rollu, punku, hardcoru a black metalu. Aktuální novinka Meir nezůstává nic dlužna vysokému očekávání.
8.5.2013 Nebýt samplů a elektroniky, navazují pražští Pankix s novým albem Taste Me na silnou vlnu tuzemských kytarovek z devadesátých let.
8.5.2013 Středočeské duo šílených technokratů Wokis-Walis se může opřít o úřednickou důkladnost a současně o zcela nespoutanou představivost. Výsledkem je avantgardně provokativní nářez na bázi technického death metalu a grindu,...
5.5.2013 Debutovou deskou Happiness vyrylo britské duo Hurts výraznou rýhu do povědomí milovníků kultivovaného popu. Novinka Exile od prvních tónů neskrývá, že si dvojice Theo Hutchcraft & Adam Anderson hodně lámala hlavu, jak úspěch prvotiny potvrdit a rozvinout.
5.5.2013 Elektronické legendy Depeche Mode se na své už třinácté řadové desce neženou za prvoplánovými ovacemi. V přirozené návaznosti na alba z poslední dekády nechávají pánové Gahan, Gore a Fletcher postupně rozkvétat svébytně potemnělou atmosféru.
22.4.2013 Asi nemá smysl nějak hlouběji rozebírat, čemu všemu se baskytarista Jason Newsted po odchodu z Metallicy věnoval; připomeňme namátkou alespoň hraní v kapele Ozzyho Osbourna nebo členství v kanadské thrash-metalové partě Voivod.
21.4.2013 Pod pomyslnou "čarou ponoru" všude po světě čeká na svou šanci množství schopných kapel. Chariots of the Gods z Ottawy hrají "vysokooktanový" melodický metal s neustálými přesahy do extrémnějších subžánrů a vysoce profesionální dojem z každičké složky...
21.4.2013 Frankofonní Kanaďani Voivod jsou kultovní (zde to slovo nemá otřepanou pachuť) fenomén metalové scény. Spolek, který i za sebedramatičtějších okolností zůstává vždy svůj díky specifickému zvukovému "mimoňství", zároveň nepřímo ovlivnil celé generace...

171-180 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.