Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
31.7.2013 Olomoučtí Flash the Readies prodělali na svém druhém albu proměnu ze zaměnitelné trendy kytarovky britského střihu v dospěle znějící, art rockovou melancholii, uhranutou koncepčním pojetím.
24.7.2013 Jurodiví Australané drží tříletý interval a přicházejí se svou třetí deskou. Airbourne jsou přesně typem kapely, která se bude nejspíš navěky držet osvědčené formule a čímkoliv jiným by své fanoušky zklamali – ne náhodou bývají jako jejich inspirace nejčastěji zmiňováni AC/DC.
24.7.2013 První studiovka Vaška Neckáře s Bacily vyšla v roce 1975 a zapůsobila jako zjevení. Mezi autory deseti skladeb měli největší zastoupení textař Zdeněk Rytíř a kytarista Ota Petřina, který celé album aranžoval.
24.7.2013 Kolik nevšedních a poutavých „perliček na dně“ ukrývá hluboký underground… Po Scenery, VUVR, Mindwork či Spreading Dread registruje domácí scéna další zajímavé jméno na poli sofistikovaně pojatého metalového extrému.
24.7.2013 Ostravští svérázové Malignant Tumour už pár let drhnou ten svůj na dřeň utažený a drásavě vygradovaný rock'n'roll. Přesto se nedá říct, že stagnují.
9.7.2013 Please The Trees je kapela nad věcí. A i když kapela česká, tak hlavně kdesi nad českou scénou. Kapela s velkými ambicemi, které ovšem, na rozdíl od jiných domácích kapel, nejsou jen planými řečmi, ale naopak se začínají naplňovat.
9.7.2013 Není tak docela pravda, že Prague Conspiracy = Prague Ska Conspiracy bez ska. V hudbě reformovaného souboru zůstalo přítomné, je cítit ve spodním plánu a zlehka prokresluje okolní šťavnaté písničkářství se zdravými popovými(?) ambicemi a přímočarým rock'n'rollovým drivem.
9.7.2013 Pražáci Psychotic Despair se už před několika lety solidně zabydleli v užší špičce domácího extrémního (death) metalu a především grindcoru. Také novinka Words from Empty Spaces nechává posluchači hodně prostoru k vybouření i pečlivému poslechu.
30.6.2013 Tajuplný lo-fi písničkář Kittchen dodržel tradici a prvního května opět umístil na svůj web novou desku. Po post-apokalyptickém bloudění z kuchyňské linky Menu a remixové kompilaci Dezert se přihlásil s laptopovým, vztahovým, existenciálním dramatem Radio.
24.6.2013 Další důkaz, že když je vůle, jde cokoliv. První úvahy o novém materiálu Black Sabbath s Ozzym u mikrofonu se objevily už koncem 90. let, kdy proběhlo comebackové turné završené live dvojalbem Reunion, a teprve nyní se zadařilo,...

141-150 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.