Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
19.8.2013 Kanadští polárníci Sanktuary (původem z Yukonu, posléze se přesunuli na druhý konec země – a tak vlastně i kontinentu – do Halifaxu v Novém Skotsku) přísahají na melodický, ale patřičně syrový ortodoxní metal staré školy. Heavy, power, speed, thrash?
14.8.2013 Počítat další desky Tří sester už od jisté doby nemá žádný specifický smysl, prostě čas od času dodají novou porci ryčných popěvků. Svět se točí dál, pro bystrého glosátora Fanánkova formátu je na něm stále nespočet témat k rozebrání, ...
14.8.2013 Kolekce První tři spojuje řadovky, které vyšly v letech 1991-94 tuzemské stálici keltského rocku. Poprockovější poloha je vlastní eponymnímu debutu České srdce, který zde poprvé dostal podobu CD - včetně skladeb Svatozář a Nemusíš mě šetřit, jež se už do drážek vinylu nevešly.
12.8.2013 Vezměme Oasis, tedy kapelu, která spoludefinovala pop/rockové devadesátky, „vyndejme“ hlavního skladatele, a máme tu Beady Eye. Neboli skupinu, skrze kterou chce frontman Liam Gallagher dokázat, že má na to vybudovat si novou kariéru a navíc svébytný zvuk.
12.8.2013 Debutem Moon Dreamer se blýskla berounská formace Tommy Indian. Její stylová mixtura se skládá z rocku, folku a popu, ale v tuctu skladeb s anglickými texty Čechoameričana Thomase Kliky jsou slyšet hlavně ohlasy kytarovek z konce století.
7.8.2013 Možná si také zkušenou košickou partu Obliterate pamatujete z dávných dob jako lehce tuctové grindery odkojené Napalm Death. Kapela však prošla výraznou vývojovou proměnou, hudební i personální, a její muzika je dnes podstatně emancipovanější a zajímavější.
7.8.2013 Hudba Between the Planets je se pohybuje v oblastech, které se často skloňují v souvislosti s moderním progresivním metalem posledních let: djent, mathcore, alternativa...
4.8.2013 Byla by škoda, kdyby v pohnuté atmosféře kolem návratu Black Sabbath zůstalo stranou pozornosti nové album Alice in Chains. Seattleská veličina samozřejmě z odkazu Black Sabbath vychází doslova hmatatelně...
4.8.2013 I když si dali taky solidně na čas, přece jen není nová deska Deep Purple z hlediska očekávání a ohlasu až taková událost, jako když se po nekonečných průtazích rozhoupali Black Sabbath nebo třeba Van Halen či Aerosmith.
3.8.2013 Už fakt, že se v této formaci sešli členové Anyway, Slut, Landmine Spring a punkrockové legendy Plexis, sliboval solidní záležitost podloženou zkušenostmi muzikantů. Desítka heavyrockových skladeb s punkovou energií je opatřena solidním zvukem.

131-140 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.