Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
30.9.2013 Legendární Britové se vracejí po 17 letech (!) s novou studiovou deskou. Dlouho se to zdálo nemožné, sestava je z poloviny obměněná. Pánové Walker a Steer spolu s „novou krví“ však naprosto autenticky a přirozeně navázali na to nejlepší ze svých death/grindových tradic....
27.9.2013 Po uvolnění stavidel počátkem 90. let zaplavila trh várka tuzemských metalových alb. Desky se dočkaly soubory obskurní, dnes již plně etablované, ale také pozoruhodné, kterým se podařilo předběhnout dobu.
27.9.2013 Kvinteto Final Trigger z Toronta vypadá na fotce jako parta zastydlých šašků, ale bez vytáček - dělají muziku, která mě dostala. Dlužno dodat, že to nemá moc společného s obvykle aplikovanou recenzentskou „objektivitou“.
24.9.2013 Sedmá deska, to už není jen tak. Beatles se na sedmém albu dotkli dokonalosti, Oasis se po sedmé řadovce rozpadli a Pink Floyd měli mít svůj opus magnum teprve před sebou. Jak je na tom se sedmou nahrávkou extravagantní Londýňan Brian Molko a jeho přátelé?
24.9.2013 Trent Reznor nezná pojmy jako rutina nebo stereotyp. I když už dnes nemá někdejší sílu (a snad ani ambice) obracet svou muzikou naruby celé rockové odvětví, po několikaleté pauze se vrací se svými Nine Inch Nails znovu ve formě a v inovovaném rozpoložení.
20.9.2013 Franz Ferdinand jsou na britské scéně už zavedeným pojmem. Snad navzdory všem trendům současnosti, kdy kompjůtrová muzika hýbe světem se Kapranos a spol. vrací na začátek - k řízným kytarám a rozparáděné rytmice.
20.9.2013 Ať už právem nebo ne, novodobý dandy a neúnavný průšvihář Peter Doherty se dopracoval do té fáze, že se z něj stal kult. V The Libertines tvořili s Carlem Barâtem nerozdělitelnou dvojku, jako yin a yang.
9.9.2013 Serj Tankian, známý díky působení v kapele System of a Down, ale již nepochybně i svými sólovými nahrávkami, je nezastavitelný workoholik. Kromě práce na muzikálu Prometheus Bound vydal během letošního roku již dvě desky.
9.9.2013 K novému albu Queens of the Stone Age od toho posledního vedl dosud nejdelší časový interval v kariéře kapely. Logicky by se tedy nyní dalo říci, že výsledkem musí být něco úplně jiného, než cokoliv, co tato legenda americké pouště dosud vyprodukovala.
5.9.2013 Tata Bojs se typickému výběrovému albu dlouho statečně bránili. A když už se k něčemu podobnému akutně schylovalo, bylo z toho k dvacetinám akusticky přepracované album Smetana, vzešlé ze spolupráce s Ahn Triem - ne zcela jednoznačně přijaté,...

111-120 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.