Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
24.3.2014 Ani pětice Tribune z Vancouveru (alespoň zatím) rozhodně nepřepíše rockové dějiny, ale nelze jí upřít pořádný kus odvahy a sympatické bojovnosti. Kapela si nenačrtla snadnou vizi.
24.3.2014 Uherskohradišťská kapela Free Fall na novince Protínám, až na jedinou výjimku, zůstala věrná mateřskému jazyku. A snad i díky tomuto kroku se jejich muzika posunula blíže k takřka rádiově hitové melodice.
20.3.2014 Jihočeští perverzní vtipálkové Isacaarum jsou už dlouho na naší scéně svého druhu jistotou a jejich novinka Whorecraft se rozhodně neřadí ke slabším kouskům z kapelní diskografie (ostatně těžko nějaký takový jednoznačně určit).
20.3.2014 Pětiskladbové minialbum torontské čtveřice Breached krátce a výstižně (pokolikáté už) dokazuje, že americký mainstreamový alternativní rock je do značné míry univerzální šablonou, kterou může poměrně efektivně a elegantně naplnit i mladá ambiciózní kapelka s minimem prostředků.
17.3.2014 Popjazzová Norah Jones, v jejíž hudbě se vždy draly na povrch i vlivy country, se spojila se zpěvákem Billiem Joem Armstrongem z punk-popových Green Day a společně přetočili druhé album Everly Brothers z roku 1958, které nese název Songs Our Daddy Taught Us.
17.3.2014 Kytarista Honza Ponocný (nebo také „one-man band“ Circus Ponorka) nahrál s pomocí přátel i hostů zvučných jmen novinku mnohoznačného názvu Revival Circus. Odkazuje tak k soundtracku komedie Revival, ...
14.3.2014 Po velmi slušném EP The Beginning přišla na sklonku loňského roku litoměřická parta Keep on Rotting s „plnometrážním“ albem, a to rovnou výborným! Dosud ne tolik nápadná pětice natočila jednu z nejpřekvapivějších a nejpovedenějších desek na domácí extrémnější scéně za poslední dobu.
14.3.2014 Po tolika letech a deskách už Krucipüsk sotva někoho překvapí z hlediska zvuku i formy - což je zároveň nejlepší zpráva pro fanoušky. Nová kolekce Boombay přináší typický, okamžitě rozeznatelný (a prakticky nezaměnitelný), hravě rázovitý crossover,...
9.3.2014 Jana Kirschner zatím nikdy nenatočila špatnou desku a od předchozího alba Krajina rovina se stále více vzdaluje šoubyznysu a vyzrává. První část albového diptychu Moruša: Biela nahrály v hudební produkci jejího životního partnera Eddieho Stevense dvě desítky muzikantů,...
9.3.2014 Není náhoda, že se britské trio Muse prosazuje prakticky v jakékoliv formě. Vedle vynalézavých studiových desek kapela vždycky bodovala i koncertně.

51-60 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.