Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
2.10.2012 Tak tyto Lotyše bude řada z vás znát pod názvem Brainstorm. Za rozpolceností, kdy doma hráli lotyšsky zpívané písně pod jedním názvem a v zahraničí anglicky zpívané pod jiným, ale letos udělali čáru a rozhodli se být pro všechny jen a pouze Prāta Vētra.
30.9.2012 Piramida je albem, kde se tichá nostalgie daná místem vzniku jeho základní ideje mísí s pod povrchem proudící energií. V srpnu 2011 strávili Casper Clausen, Mads Brauer a Rasmus Stolberg devět dní v dnes již opuštěné ruské osadě Pyramide na Špicberských ostrovech.
28.9.2012 Thrashová stálice Kreator je po téměř třiceti letech na scéně vůdčí osobností německé metalové školy. Přiznejme si, že od takto letitých kapel zaměřených podobným stylem se obvykle žádný velký posun nečeká. Kreator ale všechny tyto předsudky naprosto přesvědčivě vyvracejí.
26.9.2012 Joe Bonamassa se veze na vlně úspěchů. V celkem krátkých intervalech vydává skvělá alba, jako houby po dešti sbírá nejrůznější ocenění a k tomu stíhá světové šňůry (tu pražskou zastávku mám stále v živé paměti).
24.9.2012 Kanadský geniální podivín Devin Townsend se lidsky zklidnil, dostal pod kontrolu své vnitřní démony (duševní porucha, problémy s alkoholem a měkkými drogami), založil rodinu a celkově se s nastupujícím středním věkem jako člověk posunul dál.
22.9.2012 Nemusíte vědět, že v řadách kapely Dymytry působí Jiří Urban junior, syn kytaristy Arakainu. Stačí se pozorně zaposlouchat do třinácti nových skladeb. Krev není voda, arakainovský duch na vás číhá za každým druhým rohem.
20.9.2012 Snažení Alanis Morissette v posledních letech by se dalo škodolibě shodit krátkou vzpomínkou na její nejslavnější desku Jagged Little Pill, jejíž svěží rozvernou jiskřivost už se této kanadské poprockové písničkářce nikdy nepovedlo v tak přesvědčivé síle zopakovat.
18.9.2012 Oblouk, který opsali němečtí Oomph! na své už poměrně letité cestě, je poměrně výrazný a dlouhodobě přehledný. Dávno pryč jsou začátky v duchu jedovatého industriálně pichlavého metalu s příměsí EBM.
16.9.2012 The.Switch před časem nastoupili model, který ve světě i u nás praktikuje už víc kapel: rezignovali (dočasně?) na vydávání regulérních alb a nové písně představují postupně prostřednictvím EP.
14.9.2012 Bylo by moc tvrdé říkat, že přímočarý písničkový styl kanadských Billy Talent se s dosavadními třemi alby vyčerpal. Přišli totiž s natolik strhující a nakažlivě chytlavou variantou melodického hardcore/punku, že jim nedělalo problém...

251-260 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.