Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
9.4.2013 Pro newyorského basistu, který často pobývá v Evropě, je novinka Happiness mezinárodní verzí alba Plant a Seed, jež vzniklo v roce 2010 v Ostravě pro trh u nás, v Polsku a Maďarsku.
9.4.2013 Welšani Bullet for My Valentine se zhruba před deseti lety ocitli ve správnou chvíli na správném místě, získali dlouholetou smlouvu u major labelu, pak se jim navíc docela vydařila první deska The Poison a už se zabydleli v pozici jedněch z lídrů „komerčněji“ střiženého moderního heavy metalu či metalcoru.
9.4.2013 Shutdown Michal Pavlíček chystal – a podle dostupných vyjádření dodnes vnímá – jako definující opus formace, jejíž památné eponymní dvojalbum od takového označení přece jen vzdaluje (i když to by bylo na delší debatu) jeho rozvolněné uspořádání. Historie ale mínila jinak.
6.4.2013 Skotská trojice Biffy Clyro tvoří kouzelně životadárnou muziku plnou krásných melodií a silných nálad. Novinkové (dvoj)album Opposites navazuje přirozeně na její dosavadní cestu od syrově řinčící indie alternativy k nektarově vláčnému pop rocku.
2.4.2013 Po dlouhém období, kdy to vypadalo, že David Bowie na další tvorbu již rezignoval, počátkem roku u příležitosti svých 66. narozenin fanoušky nadchnul uvedením alba The Next Day, přichystaného v tichosti a bez náznaku předchozího "varování".
1.4.2013 Jádro skupiny Street69 ze Zlínska má dlouhou zkušenost s hraním po zábavách, ale se změnou poměrů (Santa Monica je podle dostupných informací druhé album pod současným názvem kapely) zřejmě přišel nápad pohnout kormidlem směrem k hezounkému středněproudému písničkářství...
1.4.2013 Bylo by zbytečným nošením dříví do lesa zdlouhavě rozebírat, že Tomáš Kočko je osobitý muzikant, který dokáže moderně přitažlivou formou oživovat tradice moravského a slezského folklóru – a většinou nadto ještě s přidanou hodnotou čehosi nadčasového.
25.3.2013 Devendra Banhart patří do "škatulky" New weird America a píše písničky cinknuté psychedelií i Novou vlnou, neobyčejné, jak se na spolupracovníka Becka či Michaela Giry sluší.
25.3.2013 Valaši Abstract Essence vyšli z melodického black metalu, ale energií a odvahou, s níž se vrhají do řady dalších příbuzných subžánrů (thrash, death, heavy, prog metal, gotika), si v kontextu domácí scény vysloužili do značné míry jedinečné postavení.
22.3.2013 V symbolické datum 12. prosince 2012 proběhl v newyorské v Madison Square Garden benefiční koncert na podporu obětí hurikánu Sandy. Tento dvojdisk je vlastně jen jakási "ochutnávka" z celé šestihodinové akce.

181-190 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.