Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
7.6.2013 Angličtí mladíci Bring Me the Horizon si v posledních letech rychle získali silnou podporu mezi fanoušky žhavých trendů tvrdého rocku. Obecně ale přijetí kapely rozhodně nebylo jednoznačné – tábor odpůrců poukazoval na nepůvodnost, stylová klišé a pozérství.
1.6.2013 Můžeme diskutovat o tom, proč obě části existenciálního dramatu z dílny Coreyho Taylora nevyšly najednou (a že by to nejspíš vyznělo ještě působivěji). Můžeme Taylorovi otloukat o hlavu drzé srovnávání s floydovskou Zdí a nejlepšími momenty Alice in Chains.
1.6.2013 Nejprodávanější holandské těleso mělo vždy slabost pro covery. Zdárným příkladem je píseň Running Up That Hill z roku 2003. S původní verzí od Kate Bush je nepochybně nejidentičtější (ve stejném roce vyšla i osobitá verze od Placebo).
29.5.2013 Moderní metal po česku? Proč ne, zvlášť když se ho ujme tak schopná kapela jako pražští Proximity. Pak se netřeba obávat toho, že bude výsledný tvar napěchovaný slámou a neomylným odérem domoviny.
29.5.2013 Jádro repertoáru reedice prvních Skoumalových alb, jež vyšla v digipacku z dílny Karla Halouna, vznikalo ke konci 80. let, kdy jejich aktér zásoboval písničkami nejen kolegu Mišíka.
26.5.2013 Žijeme překotnou dobu a o žánru tak prchavém jako je indie kytarovka to platí dvojnásob. Oproti britským kolegům, pro které je skutečně nadlidským výkonem udržet si při všeobecné věčné honbě za dalšími a dalšími objevy delší dobu příslušnost ke špičce ...
26.5.2013 Z Irska pocházející tandem Chosen nadělá v pouhých dvou lidech hodně kraválu. Pánové David McCann (bicí) a Paul Shields (vokály/kytary) vědí, co jsou to velké výzvy, a na své debutové desce Resolution se rozhodli nechat naplno explodovat technickou preciznost, ...
20.5.2013 Řekněte Ska-P, a ozvěna odpoví Incontrolable. Tenhle famózní živák mě svého času dostal do kolen a kdykoliv si na něj vzpomenu, mám mrazení.
20.5.2013 Tady je to buď, a nebo. Buď naskočíte, necháte se strhnout, a pak vás čeká odměna věru královská, nebo prostě zůstanete stranou a budete vrtět hlavou nad těžko stravitelným gulášem všemožných stylů. Navíc zpívaným ve španělštině kapelou z Karlových Varů! To jsou věci.
14.5.2013 Aktuální reediční řadu Pražského výběru uzavírá trojka Běr, která přišla na svět ve druhé polovině 90. let a zanechala nejednoznačný pocit velmi slušně odvedené práce, ovšem bez neopakovatelného espritu nahrávek z osmé dekády.

161-170 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.