Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
5.9.2013 Obhroublí Pražáci Unborn jsou tu s další nahrávkou - na své poměry relativně rychle - a přísně vzato by se dalo mluvit o prvním opravdu „regulérním“ albu.
2.9.2013 Pražská pětice Esence se opírá o poctivě vybudované, letitou prací podepřené renomé nápadité klubové kytarovky. Proto novinka Indigové děti vydaná k patnáctinám souboru přináší jisté překvapení - stáčí se totiž poměrně odvážně k popové líbivosti.
2.9.2013 Novinka zpěvačky Moniky Načevy (a kytaristy Justina Lavashe) naznačuje, že i v našem prostředí už lze úspěšně financovat umělecké projekty přes tzv. crowdfundingové portály - s albem Milostný slabiky dvojice „upsala své akcie“ na portálu Hithit...
29.8.2013 Pražští Perfecitizen - formálně nové jméno na naší extrémní scéně - vydali před časem krátké promo, které slibovalo moderní brutální death metal se silnou coreovou substancí a výraznějším industriálním a psychedelickým maskováním.
29.8.2013 Pražská šestice Diphteria zatím nepatří mezi nejvýraznější jména domácího metalového undergroundu, ale čerstvá deska Kdo nasype ptáčkům má všechny předpoklady zaujmout.
28.8.2013 Francouzská písničkářka Isabelle Geffroy alias Zaz podnikla se svou bezejmennou prvotinou doslova frontální nástup. Vytěžila totiž maximum z energického a šťavnatého moderního šansonu i vkusného, ale rozverně neusedlého popu.
28.8.2013 Od chvíle, kdy se u Megadeth po značně turbulentním období na přelomu století stabilizovaly existenční i hudební poměry, tíhnul Dave Mustaine spíše k dravé, ostře thrashové poloze svého písničkářství.
21.8.2013 Mladý člověk si v patnácti jde pro občanku, je na prahu života. Pro kapelu už je taková odžitá porce pořádným kusem cesty a v případě „patnáctkové“ desky Divokýho Billa se téměř nabízí metafora o zvukové plastice, která vyhladí vrásky na tváři a do povědomého výrazu má vrátit mladistvou svěžest.
21.8.2013 Bývalý kytarista Filter Geno Lenardo s frontmanem právě pauzírujících Disturbed Davidem Draimanem ve společném novém projektu Device provozují hutný kytarový nářez s industriálně syntetickým beatem a tak akorát líbivou, přístupnou komerční polevou.
19.8.2013 Montrealská pětice BornBroken bez zbytečného rozhlížení chrlí do světa agresivní směs metalu a hardcoru tak, jak se projevuje už prakticky od 80. let. Říkejme tomu klidně groove metal, jasné jsou nájezdy do klasického thrashe...

121-130 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.