Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
6.8.2014 Od takzvaných superkapel si obvykle držím odstup. Mám totiž pocit, že mnoho kohoutů na jednom dvorku může být spíše ke škodě, než k užitku. Stejně tak tomu bylo i s Killer Be Killed. Kapela se skládá z Maxe Cavalery (Soulfly, Sepultura), Grega Puciata (The Dillinger Escape Plan), ...
6.8.2014 Během posledních let se Linkin Park stranili kytarově laděným skladbám a zakládali si na experimentech s elektronikou, což ne všichni fanoušci vítali s nadšením. Zdálo se, že energickým písničkám odzvonilo a málem tomu tak i bylo.
21.7.2014 Německé duo, které tvoří zpěvák i elektrický kytarista Clemens Rehbein a DJ Philipp Dausch, vzniklo teprve předloni, ale debut Sadnecessary se v německy mluvících zemích objevil už loni v říjnu.
21.7.2014 Dvaačtyřicetiletý Angličan žijící v New Yorku, který má na kontě spolupráci mj. s Joni Mitchell i tuzemskými Soulmates, na labelu Posi-Tone debutuje v triu s kytaristou Yotamem Silbersteinem a bubeníkem Markem Ferberem groovovou novinkou Square One.
17.7.2014 Navzdory mnoha proměnám si Lunatic Gods ze slovenského Martina po dvě dekády na scéně udržují jedinečné osobité kouzlo. Když začali připravovat materiál na novou desku, najednou jim „pod rukama“ začal vyrůstat specifický útvar,...
17.7.2014 Máte rádi štiplavý melodický rock s punkovou esencí a nezaměnitelnou dívčí energií, která tryská z osůbky u mikrofonu? Tohle přímočaré trio z Vancouveru by vás potom mělo zajímat.
14.7.2014 Stále ještě aktuální loňské album Nemesis se finským Stratovarius mimořádně vydařilo a cítí to zřejmě i sama kapela. Proto jej po relativně krátké době vypustila do světa v luxusní edici nazvané Nemesis Days, která vedle samotné desky obsahuje cca osmdesátiminutový dokument o natáčení desky.
14.7.2014 Projekt pod hlavičkou The Official Deep Purple (Overseas) Live Series je koncipován jako kolekce deseti koncertních artefaktů, které jsou - více či méně - známé sběratelům z dřívějších bootlegů, nyní však přicházejí ve stylově sjednoceném balení a hlavně pečlivě zvukově zrestaurované.
3.7.2014 Ach jo, další superkapela. Nějak se z toho stává docela otravný trend, nezdá se vám? V trojici krypticky pojmenované KXM se sešli kytarista George Lynch, známý ze svého působení v kapele Dokken, baskytarista a zpěvák Dug Pinnick z King's X, a do třetice Ray Luzier, bubeník Korn.
3.7.2014 Dramatický, „filmově“ velkolepý úvod zlehýnka připomene hudbu k seriálu Návštěvníci. Ne náhodou, vsetínská power/prog metalová kapela Ascendancy totiž přišla s koncepčním dílem o boji zlotřilého hraběte Illuminata, jenž snová plán na vyhlazení světa.

1-10 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.