Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
14.4.2014 Berounská čtveřice Bikkinyshop nepatří k „provařeným“ jménům domácí klubové scény, nicméně z nahrávky se valí velice přesvědčivý a natlakovaný mix tvrdě rockových trendů - navíc v luxusním zvukovém provedení ze studia Biotech a s velmi zdařilým obalem.
14.4.2014 Za několik posledních měsíců se na domácí metalové scéně urodilo nebývalé množství výsostně zdařilých nahrávek a k těm, které mohou směle konkurovat i v mezinárodním měřítku, patří také třetí řadovka plzeňské formace Panychida.
10.4.2014 Zpěvačka Sharon den Adel už v rozhovorech otevřeně připouští, že metal je pro ni jen pracovní nástroj, který se hodí k dosažení obchodních cílů kapely. A kdo poslouchá nahrávky Within Temptation s alespoň troškou střízlivého odstupu, vlastně tím nemůže být překvapen.
10.4.2014 Vzpomínka na dobu, kdy ve vrcholné formě úřadovaly kapely typu KMFDM, Die Krupps, Front 242, Oomph!, ze zámořského soudku například Ministry... Jenže je tu rozdíl, nebo řekněme bonusová hodnota: Vanessa dokáže povědomé šablony uchopit nejenom po svém,...
7.4.2014 Kvarteto Clarinet Factory křižuje pomezí vážné hudby, jazzu a world music už dvacet let, což připomíná novinka Worx & Reworx. První disk je výběrem toho nejlepšího, co od roku 2003 (ještě jako České klarinetové kvarteto) nahrálo,...
7.4.2014 Klávesista Steve Nieve, který hrával s Costellovými kapelami The Attractions a The Imposters, dokončil v roce 2007 operu Welcome to the Voice, v níž se vedle bývalého kapelníka představili Sting, Robert Wyatt a Nieveho francouzská partnerka Muriel Téodori.
3.4.2014 Novinka A Day in Nashville navazuje na loňské album Bringing it Back Home, kde kytaristu Robbena Forda inspirovalo hlavně r'n'b z New Orleansu. Coververze Allana Toussainta a dalších mistrů však vystřídalo devět původních skladeb.
3.4.2014 Po dlouhém čekání na oficiální debut pražských virtuózních potřeštěnců Hentai Corporation konečně vyšla deska, která k úlevě všech fanoušků naplnila vysoká očekávání. Zdánlivě nezkrotitelná směsice má v sobě podmaňující melodickou sílu a spoustu muzikantské nápaditosti.
27.3.2014 Bratislavské trio se na dlouhohrajícím debutu Fever nechalo okouzlit současným britpopem, poučeným kytarovkami posledních dekád, ale výsledek nenudí nejenom díky vinylové stopáži.
27.3.2014 Další delikátní sousto ze Šumperka... Dying Passion nápaditě vybrušují svůj zatěžkaně melancholický, ale zároveň krásně do prostoru rozmáchlý rock/metal a novinka Transient je opět lákavé dobrodružství plné silných emocí i prvotřídně provedeného řemesla.

41-50 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.