Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
6.12.2013 Když dva dělají totéž, není to totéž. Finští symfometalisté Nightwish před časem vydali koncepční album Imaginaerum, První hoře nyní přichází se svým pohledem na dané téma. Více styčných bodů samozřejmě hledat netřeba - První hoře je stylově i ideově zcela jinde.
5.12.2013 Průkopníci nu-metalu se opět hlásí o slovo a tentokrát ve velkém stylu. Po deseti letech se na albu podílel ztracený syn Brian „Head“ Welch. Vydání alba provázel patřičný hype, který všechny fanoušky na desku nabudil. A stálo to za to?
4.12.2013 Moby přesídlil do L.A., věkově se blíží k padesátce a hudebně zraje s nadhledem i lehkostí. Novinka Innocents je svým způsobem „zase to samé“, ale zároveň je plná nových pohledů a radostně překvapivých drobností.
4.12.2013 Temní Norové Satyricon jsou programově nekonvenční a ortodoxně založení fanoušci to s nimi neměli nikdy jednoduché. „Potíž“ je v tom, že pánové Satyr a Frost velmi svérázně pracují s formou a obsah se snaží skoro pokaždé pojmout z co nejotřelejšího úhlu pohledu...
2.12.2013 Chinaski bilancují a ještě před únorovým velkým výročním koncertem nachystali (dekádu po předchozí jubilejní bestofce Premium) důkladně „nabušený“ dvojdiskový výběr.
2.12.2013 Na novém albu Škworu zůstává vše při starém. Skupina nadále píše písničky postavené na osvědčené kombinaci ostřejších slok a až na výjimky chytlavých, snadno zapamatovatelných refrénů, svůj kytarový sound koření tu více, tu méně samply...
29.11.2013 Tři roky od předchozí řadovky Come around Sundown, to není žádná do očí bijící odmlka. Přesto se rodinná sešlost pánů Followillových nacházela tak trochu na křižovatce a celá čtveřice si přinejmenším potřebovala urovnat myšlenky,...
29.11.2013 Je paradoxní, že tak ve své době kvalitní a úspěšná kapela vznikla jako východisko z nouze (patová situace v Creed atd.) a dnes funguje spíše nárazově, když mají hlavní aktéři zrovna čas.
25.11.2013 Můj vztah k této pro mnohé kultovní formaci chmurných devadesátek nebyl nikdy přehnaně vřelý. Jejich nejznámější počin So Tonight I Might See jsem slyšel mnohokrát, nicméně v hlavě mi vždy utkvěly jen útržky. A podobně je na tom i letošní novinka.
25.11.2013 Řeči o tom, jak byl Max Cavalera nespokojen s předchozími bubeníky a nyní, když navzdory pochybnostem stran jeho nezkušenosti angažoval svého synka Zyona, zase budou Soulfly explodující metalová mašina,...

81-90 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.