Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
20.11.2013 Obří broskev prožila po svém posledním albu Sever personální štěpení. Postupně se z ní odloupl jednak tajuplný písničkář Kittchen, jednak Olga Königová. Ta před nedávnem vydala pod pseudonymem Ille své debutové album Ve tvý skříni.
16.11.2013 „Black tar“ je druh heroinu podobný asfaltu. Když si ho aplikujete injekčně, hrozí, že vám roztrhá žíly. V Evropě není příliš známý, konzumuje se především v ulicích měst amerického západního pobřeží, kam se dováží z Mexika a Kolumbie.
16.11.2013 Základem každého úspěchu je dělat vždycky to, co nedělá nikdo jiný. Nylon Jail to vzali z gruntu. Troufají si hrát country (a postavit na tom celou image kapely, včetně vizuálního doprovodu) a kombinovat ho s psychedelií a trochou elektroniky.
8.11.2013 Čtveřice z kanadského Edmontonu provozuje patřičně „mrštný“ a navzdory stručné biografii sebevědomě vyzrálý moderní metal. Agresivní hoblovačky vpadají do melodičtějších poloh, kterým nechybí nakažlivá líbivost,...
8.11.2013 Dim Locator povstali z někdejších The Fatal Shore a v jejich čele stojí starý známý Phil Shoenfelt (viz rubriku 10 desek). Už to samo o sobě říká skoro vše podstatné. Čtyřskladbovým minialbem prostupuje Philovo typické osobně-interpretační charisma.
3.11.2013 Svou novou desku nám poslali i další ambiciózně se rozjíždějící Kanaďani Until Dawn. Kvintet rozvíjí moderně střižený melodický death metal - lehce pošilhává po dnes už takřka obligátních metalcorových vlivech, ale nebojí se chvílemi slyšitelně „přiznat“ i k tradičnímu heavy metalu.
3.11.2013 Bára Basiková se během své bohaté a pestré kariéry nezdráhala vstoupit na velmi různorodá žánrová pole, a i když výsledky zdaleka nebyly jednoznačné, jako interpretka vždy bezpečně obstála. Totéž platí i pro nové album Belleville, na které si počkala více než deset let.
28.10.2013 Pikantní souhrou okolností vycházejí nová alba Soulfly i Sepultury s rozestupem pouhých několika týdnů, a navíc u stejného vydavatele. Obě kapely nadále vycházejí z totožných žánrových základů, a přitom jejich nahrávky vyznívají poměrně dost odlišně.
28.10.2013 Ještě před pěti lety si „psychedelický crossover“ z Bratislavy říkal Appendix, ale od té doby změnilo trio bubeníka, jméno i styl. Písničkové bylo už předloňské debutové album Pekné cesty, ale novinka Karnevalová vrana je zase dál.
18.10.2013 Debut sedmadvacetileté rodačky z Nitry nabízí tucet jejích vlastních skladeb s anglickými texty a podobá se, žel, tolika jiným. Hudebně míří mezi americké písničkářky, ale tady je mnoho povolaných a málo vyvolených.

91-100 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.