Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
4.2.2014 Kanadští Arcade Fire patří k nejzářivějším želízkům indierockové scény posledních let. Předchozí deska The Suburbs se hřála v přízni kritiky, fanoušci však trochu krčili obočí ve srovnání s předchozími majstrštyky Funeral a Neon Bible.
20.1.2014 Olomoučtí Hope Astronaut svou muzikou dávno překročili regionální práh. Troufám si tvrdit, že v oblasti tradičního folkrockového písničkářství převyšují atmosférou i zapamatovatelností mnohé omílanější české interprety...
5.1.2014 Russian Circles jsou stále stejní. Jejich desky tvoří soudržný celek. Když si všech pět alb vložím za sebe do jednoho seznamu k přehrání, při jeho poslechu není přechod mezi deskami výrazný, jako by měly rozostřené hranice.
20.12.2013 „Kamarádů stálé ubývá, takhle to aspoň vidím já, přibývají slova jízlivá, jenom ta kytara zní krásně.“ Slova Petra Jandy z textu Já nejsem zlej dokonale ilustrují momentální stav kapely, která v okamžiku, ...
20.12.2013 Výběrů z tvorby Hany Hegerové vyšlo již bezpočet, ale tato kolekce je výjimečná. Nejenom svým rozsahem (3 CD), ale i skladbou a výběrem písniček. Můžeme říct, že je sestavena tak, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího znalce a sběratele tvorby Hany Hegerové.
13.12.2013 Je dobré, když kapela má jasno v tom, co dělá. Return to Innocence se s novinkou The Ring of Moon vracejí po sedmi letech a produkují hudbu pro všechny, kterým lahodí výpravný symfonický doom/death, jak jej v 90. letech dovedli k dokonalosti například Therion.
13.12.2013 Pětice z Edmontonu nepřepíše metalové dějiny a nejspíš ani žádnou jejich dílčí kapitolu, přesto stojí druhá řadovka Infection Legacy za pozornost všech příznivců extrémnějších forem, protože jde o brutálně sebejistou, dotaženou záležitost,...
9.12.2013 Skupina Nightwork se během několika let své existence vypracovala od kapely „protekčních dětí slavných rodičů“ ke stálicím české pop music a ke kapele, která plní koncertní sály a řady pod festivalovým pódiem.
9.12.2013 Nestává se často, abychom na těchto stránkách rozebírali nějaké hiphopové album, v tomto případě se však najde hned několik důvodů pro výjimku.
6.12.2013 Lenka Dusilová platí na naší scéně už řadu let za ojedinělý úkaz, svébytnou písničkářku s jedinečným, mnohokrát a v řadě tvárných poloh osvědčeným hlasem - přesto si teprve nyní troufla vydat koncertní záznam.

71-80 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.