Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
recenze
12.5.2014 Krajem se nese zvěst, že se nová sólovka Dona Aireyho přinejmenším vyrovná všeobecně ceněné loňské desce Deep Purple, pokud ji přímo nepředčí. To druhé si nemyslím, jelikož nejsem bezvýhradně nadšený z Donova konceptu střídání „písňově“ koncipovaných skladeb...
11.5.2014 Jakub Čermák alias Cermaque je básník a písničkář, který je na české scéně stále vidět a slyšet míň, než by si zasloužil. Na koncertech hraje zásadně naboso, na sobě třeba režnou košili a turecké kalhoty...
7.5.2014 Album Aftershocks je na domácí scéně jednou z nejvýraznějších událostí první půle letošního roku, ať už si ke slovíčku „událost“ přidáme jakékoli pomyslné hodnotící znaménko.
7.5.2014 Neúnavní němečtí powerspeedoví dříči se vrátili do formy. Vleklá tvůrčí krize, která kulminovala předchozím dýchavičným výliskem To the Metal budiž zapomenuta, na Empire of the Undead jsou to staří dobří Gamma Ray, jak je máme rádi.
3.5.2014 Na předchozím albu How I Go vsadil jeden z nejvýraznějších bluesrockových kytaristů střední generace hlavně na původní skladby a zázemí svého Bandu. Novinka Goin' Home, kterou poprvé nahrával v rodném Shreveportu v Louisianě, představuje jeho protipól.
3.5.2014 Debutové album Inward/Outward montrealské pětice Mire je takřka ideální utajenou perličkou pro vášnivé, odvážné a empatické hledače na poli moderního prog rocku/metalu.
27.4.2014 Po Krylově smrti jeho desky a hlavně koncerty začal vydávat kdekdo, a proto není divu, že kvalita těchto záznamů byla velmi kolísavá. Ovšem jsou koncertní nahrávky a koncertní nahrávky.
27.4.2014 Franz Kafka je jeden z nejpozoruhodnějších spisovatelů, Jaromír Švejdík, Jaroslav Rudiš, Dušan Neuwerth či a.m.almela platí zase za jedny z nejuznávanějších autorů na české hudební, respektive literární scéně. Takové propojení by samo o sobě mělo být zárukou kvality.
16.4.2014 Wooden Shjips vydali novou desku. V minulosti vám tohle sdělení mohlo stačit, hudební vesmír tohoto kvartetu se nikdy moc nehýbal. Čtvrté album Back To Land je však o poznání jinde. Navíc možná jde o nejlepší desku v historii kapely.
16.4.2014 Z oblíbených třičtvrtěhodinových živáků Ohne Filter, kterých odvysílala německá televize SWF přes tři stovky, vznikla dobová vizitka instrumentálního tria kolem výtečného kytaristy a zakládajícího člena rockjazzových Dixie Dregs.

31-40 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.