Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
16.9.2011 V dnešním díle Objevujte s námi tak trochu nezvykle představujeme kapelu, která je momentálně z půlky neaktivní. Ne že by se schylovalo k rozpadu, část kapely se ale prý na nějaký čas rozutekla do zahraničí.
15.9.2011 Pokud by se tvořil žebříček nejaktivnějších muzikantů posledních let, našli bychom zcela jistě na předních pozicích Coreyho Taylora. Tento všestranný umělec má pod palcem vokály v takových kapelách jako Slipknot nebo Stone Sour.
9.9.2011 Po letní pauze se vracíme s rubrikou Objevujte s námi a dalšími tipy na kapely, které osazenstvo naší redakce zaujaly mezi množstvím profilů. S prvním poprázdninovým vydáním se vypravíme do Jihlavy.
7.9.2011 Život dokáže ľudí zaviať naozaj ďaleko od domova, napísať neuveriteľné príbehy či dať dokopy zaujímavých hudobníkov. V tomto vydaní Konektora budeme pokračovať v príbehoch stretu nežnejšieho pohlavia z krajiny vychádzajúceho slnka a americkej a anglickej nezávislej scény.
5.9.2011 Možná není zvykem se teprve nyní seznamovat s kapelou, která má na kontě šest studiových alb. The Shivers jsou velmi nenápadným úkazem na indie scéně, ale kdo je jednou objeví, nemůže už zapomenout.
31.8.2011 Právě v těchto dnech přichází kalifornská čtyřka Red Hot Chili Peppers s dlouho očekávanou deskou I'm With You. Pojďme se tedy nyní k výročí desátého alba podívat na příběh této party detailně.
30.8.2011 Niekoľko hodín predtým, ako vypredané Divadlo Archa spievalo spolu s The National na záver akustickú Vanderlyle Crybaby Geeks si s nami k jednému stolu sadol spevák Matt Berninger s gitaristom Brycom Dessnerom.
29.8.2011 „Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným,“ posteskne si letos citací z Vančurovy novely nejeden chronický nespokojenec. Ale nezoufejte! Vyčarovat si plnohodnotné léto alespoň v mysli není tak nadlidský úkol, jak se zdá.
17.8.2011 Tento dnes již čtyřiačtyřicetiletý zpěvák, kytarista a příležitostný herec vyletěl s melancholií nasáklým uskupením Red House Painters. To dnes patří již mezi legendy teskného a pomalu plynoucího stylu slowcore, jehož začátky pomáhala kapela formovat.
12.8.2011 “Nie je vám tu príliš teplo?” pýtame sa klávesaka švédskych Junip, Tobiasa Winterkorna, pri hluku z hlavného pódia poľského festivalu Off. “Dosť, no nie príliš, pretože vo vzduchu je búrka.”

281-290 (1262) 

na začátek posounout vzad předešlé 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.