Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
29.2.2012 Všichni jsme již nesčetněkrát slyšeli o Islandu jako o líhni hudebních umělců. Pakliže v Čechách máme pořekadlo „co Čech, to muzikant“, na Islandu by bezpochyby platilo „co Islanďan, to dobrý muzikant“.
27.2.2012 Rozchod nemusí v konečnom dôsledku vždy vyznieť len negatívne, Príkladom môže byť skupina brooklynská skupina Chairlift. Tá minulý mesiac vydala svoj druhý album Something.
23.2.2012 Ako to znie, keď si herci zmyslia, že si z posledného filmu odniesli aj superschopnosti svojej postavy a neohrozene rozbehnú spevácku kariéru sme si už ukázali. Treba však povedať, že k niektorým hercom bola príroda štedrá a spievať naozaj vedia.
20.2.2012 Stéphanie Sokolinski v týchto dňoch vydáva svoj debutový album a hoci to na začiatku roka znie smiešne, I Thought I Was An Alien patrí k nahrávkam roka.
17.2.2012 Před dvěma týdny jsme se detailně zaměřili na post-beatlesáckou kariéru Paula McCartneyho a nyní stejně pohlédneme i na dalšího dosud žijícího člena z legendární Fab-Four.
13.2.2012 Pokud někdo dosud dělil svět pop music na dvě části, měl by pomalu začít uvažovat nad tím, že tahle bipolarita dále není možná. Snad dříve platilo, že na jedné straně tu byly hvězdy typu Lady Gaga s velkým produkčním týmem za zády...
8.2.2012 Noisecut sú kapela, s ktorou sa na Slovensku najčastejšie spája pojem inteligentný pop. Slovenské texty s originálnou poetikou speváčky Bet-Maj Sepje dopĺňa hravý electropop.
6.2.2012 Kvůli dnešnímu přesycenému trhu je mnohdy velmi obtížné zaujmout širší škálu posluchačů a pokud nežijete zrovna v epicentru hudebního dění, situace je ještě o to složitější - své by o tom mohlo vyprávět i mnoho českých kapel.
4.2.2012 Stroon je slovenský elektronický experimentátor, ktorý ako jeden z mála dokazuje svetovosť slovenskej hudby. Dalibor Kocián, skrývajúci sa pod týmto menom, začínal ako Struna v študentskom rádiu Tlis, známej bašte mladej alternatívy...
1.2.2012 John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr si od svých rozverných počátků vytvořili během let kultovní status a když se koncem roku 1970 definitivně rozpadli, miliony lidí z celého světa kromě truchlení také netrpělivě očekávali, jakou cestou se hudebníci vydají.

231-240 (1262) 

na začátek posounout vzad předešlé 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.