Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
PR

o nás, ze zákulisíVyzýváme mladé kapely: přihlaste se do projektu Future Line!

11.12.2010 | Autor: Muzikus PR | sekce: projekty
Hudební portál Muzikus.cz a časopis Muzikus se stávají partnery projektu Future Line, který už po několik let podporuje mladé kapely a dává jim příležitost zahrát si na scéně pražského Paláce Akropolis. Vedle toho nese rovněž soutěžní prvky a pro nejúspěšnější kapely má festivalové hrací časy nebo věcné odměny.

Jak už si kapely zaregistrované do naší databáze mohly všimnout, po přihlášení do systému se naskýtá možnost přihlásit se do soutěže. Tím, že se přihlásíte, zařadíte se do množiny kapel, z nichž produkce každý měsíc (vyjma července a srpna) vybírá šestero – dle svého uvážení nadějných, talentovaných či jinak zajímavých  – kapel pro vystoupení v základním kole. Ty budou v každém měsíci tři; vždy se tedy v jejich rámci představí dvě kapely. První odměnou je tak příležitost zahrát si v prestižním klubu s dobrými technickými a akustickými podmínky, což pro začínající kapely mnohdy nebývá jednoduché.

Jak se přihlásit?

Předpokladem je uživatelská registrace na Muzikus.cz, vytvoření profilu kapely a vystavení mp3. V hlavním menupo přihlášení do systému zvolte odkaz ”soutěže kapel”, označte volbu”přihlášen / přihlásit” a potvrďte kliknutím na ”přihlásit/odhlásit”.

V případě, že budete vybráni pro vystoupení, budete kontaktováni. Vzákladních kolech je možné kapelám vyplatit příspěvek na dopravu dlekilometrů, při Future First Line potom kapely dostávají podíl zvybraného vstupného.

O tom, která kapela svým vystoupením zaujala, budou hlasovat návštěvníci jednotlivých koncertů, návštěvníci stránek Muzikus.cz a porotci. Kapela, která v daním měsíci získá nejvyšší počet bodů, dostane možnost samostatného koncertu v rámci cyklu Future First Line, na který si může pozvat i svého hosta nebo předkapelu.

Lednové kolo

Pro lednové koncerty byly vybrány kapely Preludium, T.A.D. (7. 1.), 4signs, Čistírna pokaždé jinak (13. 1.), Candy Meatworks a Rain (22. 1.). Vstupné na každý z večerů činí symbolických 20 Kč.

V rámci Future First Line vystoupí 29. 1. vítězové předchozího kola Unique Future. Vstupné na Future First Line je stanoveno na 50 Kč.

Nejúspěšnější kapely budou přizvány také k účasti na přehlídce The Best of Future Line nebo partnerském festivalu Rock for People. Ve hře jsou taktéž věcné ceny od nakladatelství Muzikus nebo finanční podpora od SAI.

Podrobné informace, přehled a mp3 přihlášených kapel, program koncertů a následně i hlasování najdete na stránce muzikus.cz/futureline.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/projekty/Vyzyvame-mlade-kapely-prihlaste-se-do-projektu-Future-Line~11~prosinec~2010/
 

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.