Muzikus.cz homepage

o nás, ze zákulisíRozjíždíme Sázavafest Battle, chcete si v létě zahrát v Benešově?

23.2.2011 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás
Ctíme tradice a stejně jako v předchozích letech přinášíme ve spolupráci s letním open-air festivalem Sázavafest soutěž Sázavafest Battle. Do 10. dubna se do ní mohou přihlašovat talentované kapely, které mají ambici představit se na letošním ročníku zavedeného festivalu. Ten letos premiérově proběhne na novém místě v Benešově a krom jiných na něm zahrají třeba Nouvelle Vague, Kosheen nebo Belleruhe.

Podobně jako festival změn doznává i průběh samotné soutěže, kde bude zrušeno koncertní finále. Odborná porota, v níž vedle zástupců organizátorů zasednou hudební publicisté a profesionální muzikanti, z přihlášených kapel určí dvě, které postoupí přímo na festival, a dalších osm, které se v internetovém hlasování utkají o hlasy fanoušků. Ti pak rozhodnou o třetím vítězovi.

Sázavafest Battle je otevřen jak kapelám, tak i sólovým projektům, a to bez žánrového omezení. Podmínkou pro účast v soutěži je autorská tvorba a vystavení hudebních mp3 nahrávek, které budou všem hudebním fanouškům k dispozici k volnému poslechu a stažení na portálu Muzikus.cz a na jejichž základě se bude porota rozhodovat. Pokud interpret na portálu svou prezentaci doposud nemá a soutěže se přesto chce zúčastnit, může si ji po registraci vytvořit.


Postup přihlášení do soutěže

- předpokladem je uživatelská registrace na Muzikus.cz, vytvoření profilu kapely a vystavení mp3
- v hlavním menu po přihlášení do systému zvolte odkaz “soutěže kapel”
- z uložených mp3 nahrávek zvolte titulní skladbu, která se následně objeví v seznamu přihlášených kapel
- potvrďte kliknutím na “přihlásit/odhlásit”

Časový harmonogram soutěže

- Do 10. dubna je otevřeno přihlašování kapel.
- Následně na přelomu dubna a května zasedne porota a vybere celkem 10 kapel: 2 favority, kteří postoupí přímo na festival, a 8 finalistů, z nichž fanoušci vyberou třetího vítěze.
- Fanouškovské hlasování bude probíhat od 11. května do 6. června a hlasovat v něm budou moci všichni registrovaní uživatelé serveru muzikus.cz.
- Samotný festival v Benešově proběhne od 4. do 7. srpna.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/o-nas/Rozjizdime-Sazavafest-Battle-chcete-si-v-lete-zahrat-v-Benesove~23~unor~2011/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.