Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatní...a ještě trochu jazzu

20.4.2004 | Autor: Miloš Latislav | sekce: novinky

V Lucerna Music Baru dnes v rámci AghaRTA Prague Jazz Festivalu hraje JOHN SCOFIELD BAND ve složení John Scofield - kytara, Avi Bornick - rytmická kytara, Mark Kelly - baskytara a Adam Deitch - bicí. Aktuálním albem je loňské Up All Night (Verve/Universal Music).
Ve čtvrtek přijíždí palestinský saxofonista a spisovatel GILAD ATZMON a jeho londýnský ORIENT HOUSE ENSEMBLE, aby se poprvé představili v novém působišti Jazz Clubu Železná, holešovické Mecce.  Kvartet ve složení Gilad Atzmon - saxofony, klarinet, Frank Harisson - piano, Yoron Stavi - kontrabas a Asaf Sirkis - bicí vydal vloni své třetí album Exile (Enja/P&J Music), na němž se objevuje i řada zajímavých hostů. Deska získala mnohá ocenění a není divu: z  mixu současného jazzu, klezmeru a orientální hudby přímo tryská životní energie a něco podobného lze samozřejmě zažít i na koncertě. 
Ve čtvrtek také poprvé vystoupí v Praze zástupce slavného kubánského Buena Vista Social Clubu, zpěvák IBRAHIM FERRER a jeho kapela. Cena lístků do T-Mobile arény je z těch vyšších...

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/a-jeste-trochu-jazzu~20~duben~2004/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.