Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníWAYFARER. Líheň 2017 - 16. ročník soutěže amatérských hudebníků

8.3.2017 | Autor: PR | sekce: novinky
Největší klubová soutěž v ČR vrcholí! Patronem soutěže je Kamil Střihavka!

Už v sobotu 22. dubna 2017 bude jasné, kdo zvítězil v největší soutěži amatérských hudebníků v České republice pod názvem WAYFARER. Líheň! O šanci zvítězit ve Velkém finále se utkají čtyři nejlepší kapely z neuvěřitelného počtu 948 přihlášených! Odbornou porotu v klubu Stolárna v Havířově doplní i Patron soutěže – KAMIL STŘIHAVKA!
Celkem pětatřicet soutěžních kol letos čítala soutěž WAYFARER. Líheň 2017 a konala se hned ve čtyřech klubech na Moravě. Její Velké finále pak zamíří do města zrodu soutěže – Havířova – a fanoušci si užijí nejen vystoupení čtyř nejlepších, kteří se zde probojovali, ale rovněž vystoupení Patrona soutěže – Kamila Střihavky a kapely Leaders. Skupiny se letos utkají o ceny v celkové hodnotě převyšující 200 tisíc korun včetně zajištění vystoupení na významných akcích jako Masters of Rock, Festivalu v ulicích v Ostravě (se šancí účinkovat na Colours of Ostrava) a mnoha dalších. Vstupné na finálový koncert je ZDARMA a více o soutěži najdou zájemci na www.lihen.cz.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/WAYFARER-Lihen-2017-16-rocnik-souteze-amaterskych-hudebniku~08~brezen~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.