Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníTracklist nové desky Kosheen je na světě

1.2.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Celé dva roky provázely fanoušky britských Kosheen kusé informace ohledně chystané třetí desky, až teprve v poslední době se na světlo začaly nořit bližší podrobnosti.

Udělejme si proto stručný souhrn: ačkoliv se kapela rozešla se svým bývalým vydavatelem, uvolnila předloni na podzim ke stažení první ochutnávku z nové desky v podobě písně Freaks of Nature, následně ukázku skladby Overkill a také zprávu o tom, že pilotním singlem se stane skladba Guilty.

Kdo si zmiňovanou Freaks of Nature stáhl, ukořistil raritní kousek, neboť se na album nakonec vůbec nedostala, naopak Overkill píseň Guilty vyšachovala z pozice pilotního singlu. Proto ji mimochodem už nyní můžete slýchat v rádiích; na CD následně vyjde 23. února.

Kompletní třetí deska nesoucí název Damage vyjde, jak jsme již ostatně psali, 16. března a celkem přinese čtrnáct písní. Po kytarověji laděné albové dvojce Kokopelli slibuje opět příklon k elektroničtějším polohám, na rozdíl od debutu Resist? však nikoliv k drum‘n‘bassovým.

Měsíc na to se pak Kosheen společně s Kanaďany The Vincent Black Shadow opět ukáží v pražské Roxy, ale to už je jiná kapitola


Tracklist:
Damage
Overkill (audio / video)
Like A Book
Same Ground Again
Guilty
Chances
Out OF This World
Wish You Were Here
Thief
Under Fire
Not Enough Love
Cruel Heart
Marching Orders
Your Life


P.S.: Víte, co se stane, když se zkříží Kosheen a Placebo? Klik...
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Tracklist-nove-desky-Kosheen-je-na-svete~01~unor~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.