Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní

ostatníThe Killers a Coldplay chystají vánoční singly

25.11.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
The Killers a Coldplay si sice v letošním roce dopřávali koncertního odpočinku. Obě kapely ale své fanoušky potěší už příští týden, kdy vydají své vánoční singly.

U amerických The Killers se vánoční singly staly tradicí. Jejich letošní kousek bude už pátým v pořadí a ponese název Boots. Ve Spojených státech oficiálně vyjde 30. listopadu a stane se tak prvním společným počinem členů od ohlášení pauzy, která přišla zkraje roku a jíž frontman Brandon Flowers vyplnil vydáním sólového alba Flamingo. Podle kusých informací, které ze stáje Killers pronikly ven, by pak kapela v příštím roce měla započít práce na čtvrtém albu a vrátit se na koncertní pódia.

Britští Coldplay vydají skladbu nazvanou Christmas Lights jako digitální singl, který bude k dostání bude od 1. prosince skrz iTunes. Pro letošek půjde už o druhý nealbový singl kapely; první, A Message 2010, vyšel začátkem roku na charitativní kompilaci Hope for Haiti Now. Pátého alba, svým dílem k měnu přispěl i producent Brian Eno, by se měli fanoušci dočkat příští rok, na který bylo jeho vydání přeloženo. Připomeňme, že Coldplay jsou potvrzeni také jako jedni z prvních headlinerů německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/The-Killers-a-Coldplay-chystaji-vanocni-singly~25~listopad~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.