Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSrpnový koncert Red Hot Chili Peppers bude promítán v kinech i po České republice

9.8.2011 | Autor: Michal Šimeček | sekce: novinky
Dlouho očekávané album I'm With You kalifornských Red Hot Chili Peppers vyjde již 30. srpna. Ve stejný den k němu kapela odehraje i jedinečný prezentační koncert, jenž se bude promítat do kin po celém světě, Českou a Slovenskou republiku přitom nevyjímaje.

Akce ponese název Red Hot Chili Peppers LIVE: I’m With You a v HD rozlišení a prostorovém zvuku 5.1 nabídne divákům kompletní živou prezentaci nové desky z vystoupení kapely v Kolíně nad Rýnem. Jaké kino u této příležitosti navštívit konkrétně zjistíte z webových stránek akce zde.

Red Hot Chili Peppers z alba, které bude již desátým v jejich diskografii, už před časem představili pilotní singl The Adventures of Rain Dance Maggie. Na natáčení se podílel nový kytarista skupiny Josh Klinghoffer, který před rokem a půl nahradil odešlého Johna Fruscianteho.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Srpnovy-koncert-Red-Hot-Chili-Peppers-bude-promitan-v-kinech~09~srpen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.