Muzikus.cz homepage

ostatníSpojení legend: Metallica a Lou Reed nahráli společné album

16.6.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky
„Právě jsme dokončili nahrávání nového alba.“ Na první pohled všední prohlášení, která jsou v hudebním průmyslu na denním pořádku. Kdyby se ovšem nejednalo o dosud utajovaný projekt dvou legend světové hudby jménem Lou Reed a Metallica. V tomto případě vzbuzuje oznámení zveřejněné na oficiálních stránkách americké trash-metalové formace obrovská očekávání.

Metallica v krátké zprávě uvedla: „Jsme velice hrdí, že můžeme oznámit, že jsme právě dokončili nahrávání nového alba, na kterém jsme nespolupracovali s nikým jiným než s legendárním Lou Reedem. I když jsme měli to potěšení, že jsme si mohli zahrát s Lou Reedem v Madison Square Garden v říjnu 2009, tak jsme si pořád pohrávali s myšlenkou pracovat na společné desce. A opravdu jsme na něm posledních pár měsíců v našem domovském studiu dělali.“

Jisté je, že bylo nahráno bylo celkem deset skladeb, které by se nakonec na albu mohly objevit. Na všechny ostatní detaily však bylo prohlášení skoupé. Není tak známo jméno, datum vydání ani další podrobnosti o chystané nahrávce.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Spojeni-legend-Metallica-a-Lou-Reed-nahrali-spolecne-album~16~cerven~2011/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.